Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Jauns Liepājas reģiona velomaršrutu ceļvedis

2009-07-06

Liepāja, 6. jūlijs. Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs sadarbībā ar Liepājas rajona Tūrisma informācijas centriem ir izdevis velomaršrutu ceļvedi.


Vasara ir sākusies, un arvien vairāk ielās un uz lauku ceļiem ir manāmi velotūristi. Lai palīdzētu velotūrisma cienītājiem neapjukt un neapmaldīties Liepājas apkārtnes lauku ceļu un taciņu tīklā, Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs sadarbībā ar novadu tūrisma informācijas centriem ir izdevis velomaršrutu ceļvedi.

Bukletā aprakstīti 13 velomaršruti gan pilsētā, gan Liepājas apkārtnē, un visa informācija ir lasāma latviešu, angļu un vācu valodā. Jaunais tūrisma izdevums ir piemērots arī moderno tehnoloģiju cienītājiem – apskates objektiem ir dotas GPS koordinātes. Velomaršrutu ceļvedis sniedz informāciju par maršruta kopējo garumu, ceļu stāvokli attiecīgajā velomaršrutā, interesantākajiem tūrisma objektiem, kas apskatāmi pa ceļam, gan arī praktisko informāciju, kas var noderēt ikvienam ceļotājam – ēdināšanas iestādes un naktsmītnes, tūrisma informācijas centri, aktīvās atpūtas piedāvājumi, veikali, bankomāti, interneta pieejas punkti u.c. Katrs maršruts ir iezīmēts kartē, daļai apskates objektu ir pievienots ilustratīvais materiāls. Bez tam visi velotūrisma maršruti ir marķēti arī dabā.

Jūlijā un augustā sestdienas būs veltītas jauno velomaršrutu prezentācijām, un uz šiem pasākumiem aicināti visi interesenti. 11. jūlijā visus aicinām uz Pāvilostu, lai piedalītos velomaršruta „Apceļosim Pāvilostu!” atklāšanā.
 

Pēdējās ziņas

2009-07-06 Talsi aicina tirgotājus uz Dižmāras tirgu
2009-07-03 Jauns viesu nams Daugavpils rajonā
2009-07-03 Speedway Grand Prix of Latvia 2009
2009-07-03 Pirmo reizi Latvijā Limbažu pilskalnā koncerts "Lidojošo turku karavīru dejas"
2009-07-03 Limbažu pils viesi - bruņinieku brālība no Polijas
2009-07-02 E. Pāvula piemiņas dievkalpojums un koncerts
2009-07-02 Eduards Švāns piedāvā lejupielādēt putnu balsis
2009-07-02 Jūlijā Cēsis aicina baudīt čehu kultūru
2009-07-02 LRTIB informē par jauniem velomaršrutiem Liepājas rajonā

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski