Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

LRTIB informē par jauniem velomaršrutiem Liepājas rajonā

2009-07-02

Liepāja, 2. jūlijs. Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs sadarbībā Liepājas rajona tūrisma informācijas centriem rīko iepazīšanās braucienu pa jaunajiem velotūrisma maršrutiem.


Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs sadarbībā ar Liepājas rajona tūrisma informācijas centriem ir izstrādājis vairākus jaunus velotūrisma maršrutus Liepājas rajonā. Lai aktīvās atpūtas cienītājiem būtu iespēja iepazīt jaunos maršrutus, sākot ar šo sestdienu – 4.jūliju – ik nedēļu ir paredzēta kāda maršruta prezentācija. Iepazīšanās brauciena dalībniekiem rajona tūrisma informācijas centru darbinieki sadarbībā ar tuvējās apkārtnes uzņēmējiem ir sarūpējuši pārsteigumus.

4. jūlijā visi aicināti ar velosipēdiem pulcēties pie Aizputes Tūrisma informācijas centra, lai dotos pa kādu no velo maršrutiem: Aizpute – Cīrava – Apriķi – Aizpute vai Aizpute – Kazdanga – Bojas – Aizpute. 11.jūlijā velotūrē varēs iepazīt Pāvilostu un tās tuvējo apkārtni, 18.jūlijā – doties no Liepājas caur Jūrmalciemu uz Nīcu, 1.augustā – Medzes virzienā, bet 8.augustā – uz Rucavu. Jāatzīmē, ka velobraucienā jūs varat doties ar savu riteni, bet ja tāda jums nav – Aizputes Tūrisma informācijas birojā ir iespēja izīrēt velosipēdu (lūgums velosipēda īri iepriekš pieteikt pa tālruni 634 48880).

Lai uzlabotu velotūrisma situāciju Liepājā un Liepājas rajonā, LRTIB par minētajiem maršrutiem gatavo arī velotūrisma ceļvedi, kas nāks klajā jau tuvākajās dienās; bez tam velotūristu drošībai ir sagādātas gaismu atstarojošas vestes, kas tiks iznomātas kopā ar velosipēdiem gan Liepājas tūrisma informācijas birojā, gan arī velosipēdu nomas punktos Liepājas rajonā.

 

Pēdējās ziņas

2009-07-02 E. Pāvula piemiņas dievkalpojums un koncerts
2009-07-02 Eduards Švāns piedāvā lejupielādēt putnu balsis
2009-07-02 Jūlijā Cēsis aicina baudīt čehu kultūru
2009-07-02 Izmaiņas Ventspils muzeja darba laikā
2009-07-02 Latvijas smagā rokenrola grupa "Rūsa" sniegs bezmaksas koncertu
2009-07-02 Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs piedāvā doties ekskursijā uz Nīcas skaistajiem dārziem
2009-07-02 airBaltic sāk tiešos lidojumus no Rīgas uz Ženēvu
2009-07-02 Alūksnes muzejā - Pētera Zālīša mehānisko mūzikas instrumentu kolekcija
2009-07-02 Sestdien notiks Dabas koncertzāles šī gada pirmais pasākums

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski