Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Latvijas smagā rokenrola grupa "Rūsa" sniegs bezmaksas koncertu

2009-07-02

Rīga, 2. jūlijs. Šā gada 3. jūlijā krodziņā „Sava Republika” Latvijas smagā rokenrola grupa "Rūsa" sniegs bezmaksas koncertu. Koncerta mērķis ir iepriecināt un pozitīvi uzlādēt grupas fanus neliekot šķirties no jau tā ierobežotajiem naudas līdzekļiem.


Labam garastāvoklim un garīgam pacēlumam klausītāji bez maksas tiks iepriecināti ne tikai ar „Rūsas” labākajām dziesmām, vakara gaitā norisināsies dažādas aktivitātes un konkursi, aktīvākie dalībnieki saņems pārsteiguma balvas. Par jauku, draudzīgu atmosfēru, kā arī apmeklētāju prieku un gandarījumu rūpēsies krodziņa „Sava Republika” direktore Aira Reinfelde.

Uz koncertu un jautrām izklaidēm aicināti ne tikai šīs grupas fani, bet visi interesenti, kas vēlas iepazīties ar šīs grupas radošajiem darbiem, kā arī mediju pārstāvji.
Par to kā tikt mājās nav jāraizējas, visu nakti būs pieejams busiņš,kurš nogādās Jūs vajadzīgā vietā.

Latvijas smagā rokenrola grupa "Rūsa" ir dibināta 1987. gada novembrī, kas nozīmē, ka 2008. gada novembrī, vērienīgi tika svinēta grupas divdesmit viena gada jubileja. Svarīgi piebilst, ka grupa "Rūsa" izpilda tikai savas dziesmas un vienīgi Latviešu valodā.

Grupas "Rūsa" sastāvs pastāvēšanas laikā ir mainījies, bet nu jau vairāk kā trīs gadus grupā spēlē trīs izcili mūziķi - dziesmu tekstu autors, dziedātājs un basģitārists Viesturs Polikarps, ģitārmonstrs Jānis Levits, kā arī bundzinieks Pauls Ozols.

„Vēlme jautri pavadīt laiku ir un būs vienmēr. Man ir milzīgs prieks, ka esam raduši iespēju sarīkot satriecošu bezmaksas pasākumu ar leģendārās grupas ''Rūsa'' līdzdalību. Gribam parādīt cilvēkiem, ka protam un varam lieliski atpūsties netērējot lielus naudas līdzekļus,” stāsta „Sava Republika” direktore Aira Reinfelde, piebilstot, ka šādus pasākumus noteikti ieviesīs kā tradīciju. „Gribu teikt milzīgi lielu paldies Viesturam Polikarpam un grupai Rūsa, par atsaucību mūsu pirmajā šāda veida pasākumā!”

 

Pēdējās ziņas

2009-07-02 E. Pāvula piemiņas dievkalpojums un koncerts
2009-07-02 Eduards Švāns piedāvā lejupielādēt putnu balsis
2009-07-02 Jūlijā Cēsis aicina baudīt čehu kultūru
2009-07-02 LRTIB informē par jauniem velomaršrutiem Liepājas rajonā
2009-07-02 Izmaiņas Ventspils muzeja darba laikā
2009-07-02 Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs piedāvā doties ekskursijā uz Nīcas skaistajiem dārziem
2009-07-02 airBaltic sāk tiešos lidojumus no Rīgas uz Ženēvu
2009-07-02 Alūksnes muzejā - Pētera Zālīša mehānisko mūzikas instrumentu kolekcija
2009-07-02 Sestdien notiks Dabas koncertzāles šī gada pirmais pasākums

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski