Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

airBaltic sāk tiešos lidojumus no Rīgas uz Tartu

2009-07-02

Rīga, 2. jūlijs. Rīt, šī gada 3.jūlijā, Latvijas aviokompānija airBaltic sāks tiešos lidojumus starp Rīgu un otru lielāko Igaunijas pilsētu Tartu, piedāvājot ērtus savienojumus ar Rietumeiropas, Skandināvijas, NVS un Vidusjūras reģiona galamērķiem.


airBaltic veiks tiešos lidojumus no Rīgas uz Tartu četras reizes nedēļā – pirmdienās, trešdienās, piektdienās un svētdienās. Aviokompānija lidojumu izpildīs ar Fokker 50 tipa lidmašīnu, un tā ilgums būs 50 minūtes. Vienvirziena biļešu cena būs no LVL 29 (EUR 41), ieskaitot lidostu nodevas un transakcijas maksu. Lidojumu grafiks ir pieejams kompānijas mājas lapā www.airbaltic.com.

airBaltic komercdirektors Tero Taskila: „Mēs priecājamies, ka airBaltic ieies vēsturē kā pirmā lidsabiedrība, kas piedāvā starptautisku maršrutu no Tartu lidostas. airBaltic ir otrā lielākā lidsabiedrība Igaunijā, un ar šo maršrutu mēs vēlamies piedāvāt klientiem papildu ērtības, proti, Dienvidigaunijas iedzīvotāji caur Rīgas lidostu varēs aizlidot uz tādiem galamērķiem kā Berlīne, Cīrihe, Venēcija, Vīne, Maskava, Taškenta un citiem. Tartu ir skaista pilsēta, un jaunais airBaltic maršruts piesaistīs vairāk tūristu no Rietumeiropas, Skandināvijas valstīm, Vidusjūras reģiona un NVS valstīm. “

Jaunais lidojumu maršruts nodrošina ļoti ērtus tranzīta savienojumus caur Rīgu uz un no galamērķiem Rietumeiropā, NVS valstīs, Skandināvijā un Vidusjūras reģionā. No Rīgas 2009. gada vasarā airBaltic piedāvā 57 tiešos lidojumus uz Olesunnu, Almati, Atēnām, Amsterdamu, Baku, Barselonu, Bergenu, Berlīni, Billundu, Briseli, Cīrihi, Dublinu, Dušanbi, Diseldorfu, Erevānu, Gēteborgu, Hamburgu, Hannoveri, Helsinkiem, Kaļiņingradu, Kauņu, Kijevu, Kopenhāgenu, Kišiņevu, Kuopio, Londonu, Līnšēpingu, Milānu, Minsku, Maskavu, Minheni, Nicu, Odesu, Oslo, Oulu, Palangu, Parīzi, Pleskavu, Romu, Sanktpēterburgu, Simferopoli, Stambulu, Stavangeru, Stokholmu, Tallinu, Tartu, Taškentu, Tamperi, Tbilisi, Telavivu, Trumsi, Turku, Varšavu, Venēciju, Vīni, Viļņu un Ženēvu.

Tartu ir otra lielākā Igaunijas pilsēta un Dienvidigaunijas galvaspilsēta, kuru uzskata par valsts intelektuālo un kultūras centru. Tajā atrodas Tartu universitāte, kas ir vecākā un slavenākā Igaunijā. Pilsētas pazīstamākie tūristu apskates objekti ir Sv.Jāņa baznīca, Doma laukums, vecākais mākslas muzejs Igaunijā – Tartu universitātes mākslas muzejs, Angļu parks Toomemjagi kalnā, un arī viens no vecākajiem arhitektūras pieminekļiem – katedrāle Tuma pakalnā.

Īsi par airBaltic:
AIR BALTIC CORPORATION (airBaltic) ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995. gadā. Galvenie akcionāri:
Latvijas valsts 52.6% akciju, SIA Baltijas aviācijas sistēmas – 47.2% akciju. airBaltic flotē ir trīsdesmit viena lidmašīna: desmit Boeing 737-500, astoņas Boeing 737-300, divas Boeing 757-200 un vienpadsmit Fokker 50. airBaltic veic tiešos lidojumus no divām Baltijas valstu galvaspilsētām – no Rīgas un Viļnas, kā arī piedāvā tiešos lidojumus starp Kaļiņingradu un Kopenhāgenu.
 

Pēdējās ziņas

2009-07-02 E. Pāvula piemiņas dievkalpojums un koncerts
2009-07-02 Eduards Švāns piedāvā lejupielādēt putnu balsis
2009-07-02 Jūlijā Cēsis aicina baudīt čehu kultūru
2009-07-02 LRTIB informē par jauniem velomaršrutiem Liepājas rajonā
2009-07-02 Izmaiņas Ventspils muzeja darba laikā
2009-07-02 Latvijas smagā rokenrola grupa "Rūsa" sniegs bezmaksas koncertu
2009-07-02 Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs piedāvā doties ekskursijā uz Nīcas skaistajiem dārziem
2009-07-02 airBaltic sāk tiešos lidojumus no Rīgas uz Ženēvu
2009-07-02 Alūksnes muzejā - Pētera Zālīša mehānisko mūzikas instrumentu kolekcija

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski