Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Atpūtas, piedzīvojumu un labu emociju diena ģimenēm, draugiem un dabas mīļotājiem

2009-06-29

Cēsis, 29. jūnijs. Pirmo reizi Latvijā notiks pozitīvo emociju sacensības ar velosipēdiem  „VELOPIEDZĪVOJUMS”, kas norisināsies š.g. 18.jūlijā Cēsu novadā.


Piedzīvojumu sacensību organizatori, radošā apvienība „iFour”, aicina visus līdzīgi domājošos ņemt dalību izklaides pasākumā - sportot, atpūsties, gūt pozitīvus iespaidus, izbaudīt Cēsu apkārtnes skaistākās vietas, kā arī iepazīt jaunus draugus.

Komandas gudrībā un veiklībā mērosies sestdien, 18.jūlijā. Kopējais trases garums nepārsniegs 18 km. Pats svarīgākais - grūtības pakāpe būs piemērota gan ģimenēm ar bērniem, gan arī sportiskiem cilvēkiem. Galvenais uzsvars tiks likts nevis uz ātrumu un veiklību pedāļu mīšanā, bet gan uz apkārtnes izzināšanu, prāta un loģiskās domāšanas spējām, kā arī atraktivitāti un atjautību. Lai arī pieļaujamais dalībnieku skaits komandā ir no 2 līdz 5 cilvēkiem, pēc organizatoru sacītā, tas nenozīmē, ka trases posmus vieglāk būs veikt komandām ar mazāku vai, gluži pretēji, lielāku dalībnieku skaitu. „Gala rezultātā”, iFour apgalvo: „uzvarēs pozitīvāk noskaņotākā komanda!”

„Starta un finiša vieta, lai saglabātu intrigu, tiks turēta noslēpumā līdz pat 13. jūlijam, kad tiks publicēta sacensību mājas lapā”, stāsta „iFour”. Organizatori arī uzsver, ka nokļūšana līdz starta vietai būs iespējama ne tikai ar personīgajām automašīnām, bet arī ar sabiedrisko transportu (vilcienu).

Pēc aktīvi un atraktīvi pavadītās dienas komandu dalībnieki, gaidot rezultātu paziņošanu, varēs relaksēties atpūtas kompleksa teritorijā, apmainīties viedokļiem par piedzīvoto trasē, kā arī iestiprināties komlpeksā esošajās āra kafejnīcās. Vakara nobeigumā paredzēta arī zaļumballe.

Vairāk informācijas par pozitīvo emociju dienu iegūstama sacensību mājas lapā www.velopiedzivojums.webs.com, rakstot uz iFour@inbox.lv, vai arī zvanot - mob. tel. 26527110.
 

Pēdējās ziņas

2009-06-26 Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs liepājniekiem piedāvā ekskursijas
2009-06-26 VAS "Starptautiskā lidosta "Rīga"" šogad plāno vismaz 1,5 miljonus latu lielu peļņu
2009-06-26 airBaltic nav nodokļu parādu
2009-06-26 Uz Pētera Upīša dārzu - garšot saldos ķiršus!
2009-06-26 29. jūnijā Pētera baznīcā kamerkoris "Ave Sol" atskaņos 1973. gadā aizliegto koncertprogrammu
2009-06-25 Pirms ceļojuma uzsākšanas, apdrošinies bez maksas! Eiropas veselības apdrošināšanas karte
2009-06-19 Ar lustīgiem dančiem Ķīpsala gatavojas Vasaras saulgriežiem
2009-06-19 Jāņu ielīgošanas un Līgo pasākumi Cēsīs un Cēsu rajonā
2009-06-19 Vasaras saulgrieži Turaidā Jāņkalnā

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski