Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Jūrmalu reklamē tūrisma darba seminārā Zviedrijā

2009-06-17

Jūrmala, 17. jūnijs. Jūrmalas pilsēta 2009.gada 8.jūnijā tika prezentēta tūrisma darba seminārā Stokholmā, ko rīkoja Tūrisma attīstības valsts aģentūra (TAVA) sadarbībā ar Latvijas Republikas vēstniecību Zviedrijas Karalistē.


Informatīvā semināra mērķis bija sniegt Zviedrijas mediju un tūrisma nozares pārstāvjiem informāciju par tūrisma aktualitātēm un jaunumiem Latvijā un tās novados, sākoties vasaras sezonai un īpaši uzsverot Rīgas un Jūrmalas pilsētas. Seminārā līdzās Jūrmalas pilsētas domes pārstāvjiem piedalījās arī pārstāvji no Latvijas investīciju un attīstības aģentūras, Tallink un airBaltic.

Tūrisma darba seminārā Jūrmalas kūrortpilsēta tika prezentēta kā plašu iespēju pilsēta, kur var atpūsties vai nodarboties ar dažādām sporta aktivitātēm pludmalē, baudīt koncertus Dzintaru koncertzālē, izstaigāt takas dabas parkos un, protams, baudīt pakalpojumus, ko sniedz SPA un kūrorta rehabilitācijas centri. Akcents tika likts uz jaunumiem pilsētā, jo Zviedrijas tūrisma nozares pārstāvi samērā labi pārzina Latvijas un Jūrmalas esošo piedāvājumu. Kā jaunumi tika prezentētas ekskursijas iespējas ar elektromobili pa pilsētas centru 7 kilometru rādiusā un ar upes kuģīti no Rīgas uz Jūrmalu, jaunas naktsmītnes – Amber spa boutique Hotel, Day light, viesu māja Nemo kempingā, kā arī jaunais Hostelling International hostelis Riga Beach hostel, kā arī jauni restorāni – Orizzonte un Tupeņkrogs. Tika prezentēti pilsētā gaidāmie pasākumi, koncerti un festivāli, īpaši uzsverot Dzintaru koncertzāles koncertprogrammu, Jomas ielas svētkus un Harley-Davidson īpašnieku salidojumu. Kā uzskates materiāli tika piedāvāti tūrisma brošūra “Jūrmala 2009” zviedru valodā, kā arī jaunā SPA brošūra ar konkrētu informāciju par piedāvājumu viesnīcās un kūrorta rehabilitācijas centros.

Zviedrijas tirgus ir ļoti nozīmīgs Jūrmalai, 2008.gadā tas veidoja četrus procentus no kopējā tūristu skaita. Statistika parāda, ka vislielākais skaits zviedru apmetas kūrotviesnīcās un viesnīcās, ko var izskaidrot ar zviedru interesi par Jūrmalas SPA un kūrortprocedūru piedāvājumu. Vidēji 2008.gadā zviedru tūristi Jūrmalā uzturējās divas diennaktis.

Zviedru interesi par Latviju un Jūrmalu veicina gan regulārie un elastīgie avio reisi ar Airbaltic un Ryanair, gan prāmju satiksme ar AS Tallink Grupp, kas no šā gada 8.maija līnijā Stokholma – Rīga ir palaidis jaunu prāmi M/S Romantika un tas nodrošina ikdienas satiksmi starp Rīgu un Stokholmu.


 

Pēdējās ziņas

2009-06-17 12. jūlijā Apē - motokross "Vaidavas kauss"!
2009-06-17 Jūrmalā atver kūrorta poliklīniku "Jaunķemeri"
2009-06-17 Ielādē Eiropas sieviešu basketbola čempionāta himnu par brīvu!
2009-06-17 Jūrmalas dome uzsākusi projekta "Veloceliņa Dubulti - Vaivari attīstība" īstenošanu
2009-06-17 Grupa "Iļģi" uzstāsies modes un izklaides centrā "Riga Plaza"
2009-06-17 Laumiņu svētki "Laumu" dabas parkā 4. jūlijā!
2009-06-16 Jaunumi no viesnīcas Park Hotel Latgola
2009-06-16 K.Peters ir ievēlēts "ACI Europe" valdē
2009-06-16 Jūrmalā apmāca Igaunijas un Latvijas glābējus darbam pludmalē

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski