Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Jūrmalā atver kūrorta poliklīniku "Jaunķemeri"

2009-06-17

Jūrmala, 17. jūnijs. Trešdien, 17.jūnijā, plkst. 14.30 Jaunķemeros, Kolkas ielā 20 tiek atklāta kūrorta poliklīnika „Jaunķemeri”, kas pavērs jaunas iespējas ārstniecībā, rehabilitācijā un uzņēmējdarbībā.


Jūrmalā kādreiz bija divas kūrortpoliklīnikas – Majoros un Ķemeros. Tagad tās jau gandrīz 20 gadus nedarbojas, stāsta nenogurstošais kūrortārstniecības entuziasts, kūrorta rehabilitācijas centra „Jaunķemeri” direktors un jaunās kūrortpoliklīnikas izveidotājs Mihails Malkiels. Viņš norāda, ka kūrorta poliklīnika tiek atvērta, lai dotu iespēju iedzīvotājiem, galvenokārt pašiem jūrmalniekiem un viņu viesiem, ērtāk un lētāk izmantot iespējas sakārtot savu veselību.

Jūrmala savu attīstību pirmām kārtām redz saistībā ar tūrismu un kūrorta pakalpojumiem, tādēļ pašvaldība, reklamējot Jūrmalu gan Latvijā, gan starptautiski, galveno uzmanību vienmēr pievērš tām uzņēmēju aktivitātēm, kas veicina tūrisma pieplūdumu, spa un ārstniecības pakalpojumu spektra paplašināšanos. Kūrorta poliklīnikas „Jaunķemeri” atvēršana tādējādi ir nozīmīgs notikums, kas iezīmē būtisku pavērsienu šajā jomā.

Jaunās poliklīnikas apmeklētāji būs jūrmalnieki, kā arī tās piedāvātie pakalpojumi sekmēs pansiju atdzimšanu un jaunu viesu māju rašanos, kur konsultāciju un ārstēšanās vai rehabilitācijas kursa laikā varēs mitināties pacienti, kas ieradīsies no citām Latvijas vietām vai ārvalstīm. Tātad vienlaikus tiek veicināta uzņēmējdarbības attīstība un jaunu darba vietu rašanās, kas īpaši svarīga ir pašreizējās ekonomiskās krīzes apstākļos.

Kūrorta poliklīnika „Jaunķemeri” sniedz medicinīsko palīdzību un konsultācijas pieaugušajiem un bērniem. Tā strādā bez brīvdienām no plkst. 8.00 līdz 20.00. Dežūrārsts un intensīvās terapijas kabinets strādā visu diennakti.

Poliklīnikā strādā pieredzējuši ārsti, kas ir speciālisti iekšķīgo slimību, kardioloģijas, neiroloģijas, bērnu slimību, acu slimību, vēnu slimību, endokrinoloģijas jeb vielmaiņas saslimšanu, kā arī dietoloģijas, psihoterapijas, alkohola un citu atkarību jautājumos.

Par pakalpojumiem var norēķināties poliklīnikas kasē skaidrā naudā vai ar pārskaitījumu, kā arī ar veselības apdrošināšanas polisēm.

Informāciju par ārstu darba laiku, izcenojumiem un citiem jautājumiem var iegūt pa tālruņiem 67733548 (poliklīnikas darba laikā), 67733242 (visu diennakti) vai pa faksu 67731889, e-pastu: poliklīnika@jaunkemeri.lv, marketing@jaunkemeri.lv, mājas lapā www.jaunkemeri.lv.

Uz kūrorta rehabilitācijas centru „Jaunķemeri” var nokļūt no Rīgas ar maršruta taksometru Rīga – Jaunķemeri, starppilsētu autobusiem Rīga – Talsi, Rīga – Roja un Rīga – Kolka, ar elektrovilcieniem Rīga – Sloka, Rīga – Ķemeri, Rīga – Tukums, bet no Jūrmalas - ar autobusu Nr.6 Sloka - Ķemeri un maršruta taksometru Nr.10.


 

Pēdējās ziņas

2009-06-17 12. jūlijā Apē - motokross "Vaidavas kauss"!
2009-06-17 Ielādē Eiropas sieviešu basketbola čempionāta himnu par brīvu!
2009-06-17 Jūrmalu reklamē tūrisma darba seminārā Zviedrijā
2009-06-17 Jūrmalas dome uzsākusi projekta "Veloceliņa Dubulti - Vaivari attīstība" īstenošanu
2009-06-17 Grupa "Iļģi" uzstāsies modes un izklaides centrā "Riga Plaza"
2009-06-17 Laumiņu svētki "Laumu" dabas parkā 4. jūlijā!
2009-06-16 Jaunumi no viesnīcas Park Hotel Latgola
2009-06-16 K.Peters ir ievēlēts "ACI Europe" valdē
2009-06-16 Jūrmalā apmāca Igaunijas un Latvijas glābējus darbam pludmalē

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski