Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

K.Peters ir ievēlēts "ACI Europe" valdē

2009-06-16

Rīga, 16. jūnijs. Šodien, 16.jūnijā, „ACI Europe”* Ģenerālās asamblejas laikā, tās delegāti ievēlēja VAS „Starptautiskā lidosta „Rīga”” valdes priekšsēdētāju Krišjāni Peteru „ACI Europe” valdē.


„Tagad Latvija varēs piedalīties Eiropas aviācijas nozares virziena noteikšanā visaugstākajā līmenī. Mūsu līdzdalība „ACI Europe” valdē ir augsts novērtējums starptautiskās lidostas „Rīga” veiksmīgās attīstības rezultātiem, un tā ļaus nostiprināt mūsu pozīcijas Eiropas aviācijas nozarē. Gribu pateikties lidostas darbiniekiem, kuri ir ļāvuši mums sasniegt tik augstus rezultātus un iegūt šo novērtējumu. ” norāda VAS „Starptautiskā lidosta „Rīga”” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Peters.

„ACI Europe” valdē darbojas 20 līdz 24 valdes locekļi. 10 no tiem „ACI Europe” Ģenerālā asambleja ievēl no pieciem Eiropas reģioniem: dienvidu, austrumu, centrālā, rietumu un ziemeļu reģiona. Latvija līdztekus Igaunijai, Ungārijai, Polijai Čehijai, Slovākijai un Krievijas Federācijai atrodas „ACI Europe” centrālajā reģionā.

Deviņpadsmitā gadskārtējā „ACI Europe” Ģenerālā asambleja notiek Mančestrā, Apvienotajā Karalistē no 15. līdz 17.jūnijam. Tajā piedalās vairāk nekā 500 Eiropas lidostu un lidsabiedrību augstākie vadītāji, Eiropas mēroga likumdošanas un regulējošo institūciju pārstāvji, kā arī sadarbības partneri, aviācijas nozares konsultanti un plašsaziņas līdzekļu pārstāvji.

*ACI (Airports Council International, Starptautiskā lidostu padome, angļ.val.) ir vienīgā vispasaules lidostu operatoru profesionālā asociācija. ACI pārstāv vairāk nekā 1530 lidostas 175 pasaules valstīs, un tā ir sadalīta piecos reģionos: Āfrika, Āzija un Klusā okeāna valstis, Eiropa, Latīņamerika/ Karību jūras valstis, Ziemeļamerika.

ACI Europe apvieno vairāk nekā 440 lidostas 45 Eiropas valstīs. ACI Europe biedri apkalpo vairāk nekā 90 procentus no visiem pasažieru un kravu gaisa pārvadājumiem, uzņemot vairāk nekā 1,5 miljardus pasažieru gadā.

Maijā starptautiskā lidosta „Rīga” saņēma prestižo Routes un OAG (Official Airline Guide) godalgu Airport Marketing Award lidostu mārketingā Eiropā kā labākā Skandināvijas un Baltijas reģiona lidosta.
 

Pēdējās ziņas

2009-06-16 Jaunumi no viesnīcas Park Hotel Latgola
2009-06-16 Jūrmalā apmāca Igaunijas un Latvijas glābējus darbam pludmalē
2009-06-16 Daugavpils Oranžais koris noslēgs koncertu sēriju klubā "Essential"
2009-06-16 Atklās jaunu mūzikas klubu "Katrīnbāde"
2009-06-16 Aicinām uz Jāņu dienas svinībām Jūrmalā - "Pulks sanāca Jāņa bērnu"
2009-06-16 Melo-M atklāj jau piekto dziesmu no gaidāmā albuma
2009-06-16 Jaunumi autonomas un autoservisa uzņēmumā MALEK
2009-06-16 Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs apkopo statistiku par Liepājas pilsētas viesiem šī gada pirmajos piecos mēnešos
2009-06-16 Teātra Observatorija slēdz savu 1.sezonu, bet Gaļina Poļiščuka turpina karjeru Maskavā

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski