Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

airBaltic atkārtoti aicina taksometrus uz godīgu biznesu

2009-06-05

Rīga, 8. jūnijs. Latvijas aviokompānija airBaltic turpina savus pasažierus brīdināt par taksometru krāpšanos un aicina piekopt godīgu biznesu.


airBaltic atkārtoti aicina taksometru kompānijas rīkoties godīgi, jo novērojumi apliecina, ka lidostu Rīga apkalpojošās taksometru kompānijas ir nevis veikušas reālus uzlabojumus savā darbībā, bet vienkārši maina melnās automašīnas uz sudraba krāsas mersedesiem. airBaltic aicina taksometrus piemērot saprotamus, caurskatāmus un atbilstošus tarifus, nevis manipulēt ar taksometru krāsas maiņu.

Lidsabiedrība jau kopš marta sākuma aktīvi iestājas pret klientu apkrāpšanu taksometros un arī aicinājusi Rīgas domi uz stingru rīcību šajā jautājumā. Neredzot aktīvu rīcību no Rīgas domes puses, airBaltic  no aprīļa savās lidmašīnās brīdina pasažierus izvairīties no melno mersedesu pakalpojumiem. Taksometru kompānijas uz to atbildējušas, nomainot lidostu apkalpojošās melnās automašīnas uz sudraba krāsas mersedesiem.

airBaltic uzskata, ka tās aizsāktā plašā diskusija par tūristiem sniegto pakalpojumu kvalitāti dos būtisku uzlabojumu visiem patērētājiem – kā ārvalstu, tā Latvijas, par ko liecina nesenie jauninājumi restorānu, bāru un krogu nozarē. Lidsabiedrība vēlas īpaši uzteikt tādas iniciatīvas kā Vecrīgas Godīgo krodzinieku apvienības izveidi un Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācijas plānus piešķirt īpašu pazīšanās zīmi tiem uzņēmumiem, kas godprātīgi apkalpo savus klientus.

Lidsabiedrība airBaltic arī izsaka pateicību Latvijas valsts prezidentam Valdim Zatleram par aktīvo atbalstu un iestāšanos pret tūristu apkrāpšanu Rīgā.

airBaltic prezidents un izpilddirektors Bertolts Fliks: „Latvijas Valsts prezidents Valdis Zatlers iestājas pret tūristu apkrāpšanu, Latvijas viesnīcu un restorānu asociācija (LVRA) un Vecrīgas krogi šobrīd aktīvi paši organizējas, lai garantētu ceļotāju drošību un izskaustu negodīgos uzņēmumus, airBaltic cīnās par taksometru jomas sakārtošanu. Vienīgā, kas šobrīd neko nedara, ir Rīgas dome. Tā ir paradoksāla situācija, ņemot vērā, ka ārvalstu tūristi maksā naudu, kas šobrīd ir ļoti vajadzīga Latvijas ekonomikai.“

Īsi par airBaltic:
AIR BALTIC CORPORATION (airBaltic) ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995. gadā. Galvenie akcionāri:
Latvijas valsts 52.6% akciju, SIA Baltijas aviācijas sistēmas – 47.2% akciju. airBaltic flotē ir trīsdesmit viena lidmašīna: desmit Boeing 737-500, astoņas Boeing 737-300, divas Boeing 757-200 un vienpadsmit Fokker 50. airBaltic veic tiešos lidojumus no divām Baltijas valstu galvaspilsētām – no Rīgas un Viļnas, kā arī piedāvā tiešos lidojumus starp Kaļiņingradu un Kopenhāgenu.

 

Pēdējās ziņas

2009-06-05 "Keggi velo" - jau 20. reizi!
2009-06-05 Jaunumi Siguldas piedzīvojumu parkā
2009-06-05 Bezmaksas ekskursija - Iepazīsti viduslaiku Cēsis!
2009-06-05 BMX un golfa dienas Valmierā tuvojas
2009-06-05 Starptautiskais amatierteātru un pūtēju orķestru festivāls "Hepenings 2009"
2009-06-05 6. - 7. jūnijā viduslaiku svētki Cēsīs!
2009-06-05 Diriģents Māris Sirmais un jauniešu koris "Kamēr..." aicina kopīgi sagaidīt vasaru!
2009-06-05 Trešajā ceturksnī Tallink apkalpoto pasažieru skaits palielinājies par 12%
2009-06-05 Jūrmalas pilsētas domes pārstāvis piedalās tūrisma darba seminārā Jūrmalas sadraudzības pilsētā Kazaņā

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski