Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

"Keggi velo" - jau 20. reizi!

2009-06-05

Alūksne, 5. jūnijs. 6. jūnijā Alūksnē jau divdesmito reizi pulcēsies starptautisko riteņbraukšanas sacensību „Keggi Velo 2009” dalībnieki


Šajā dienā pilsētā notiks vairākas sportiskas aktivitātes. Pašus pirmos uz starta pulksten 9 pie administratīvās ēkas šajā dienā aicinās doties lielākus un mazākus veloorientēšanās sacensību dalībniekus. Stundu vēlāk – pulksten 10 uz spēkošanos tiek aicināti apkaimes stiprākie vīri, lai noskaidrotu, kurš tad ir Alūksnes spēkavīrs 2009. gadā. Spēkavīru cīņas notiks laukumā pie veikala „Agre”. Ar šo sacensību nolikumu var iepazīties Alūksnes pilsētas domes mājas lapā www.aluksne.lv/dome sadaļā „Sporta ziņas”.

Vēl pēc stundas – pulksten 11 iepretim tirgus laukumam Latgales ielā tiks dots starts 20. starptautiskajam riteņbraucienam. Šoreiz vispirms sportisti veiks trīs apļus pa pilsētu maršrutā Latgales iela – Pils iela – Lielā Ezera iela – Tirgotāju iela, bet pēc tam trīs apļus veiks maršrutā Alūksne – Alsviķi – Lūšakrogs – Korneti – Jaunlaicene – Māriņkalns – Alūksne. Pirmajā aplī sportisti no Lūšakroga brauks līdz Kornetiem un tad uz Jaunlaiceni, bet otrajā un trešajā – no Lūšakroga uz Jaunlaiceni, neaizbraucot līdz Kornetiem. Sacensību starpfiniši būs Sauleskalnā, Māriņkalnā un Alsviķos – šo pašvaldību vadītāji starpfinišu uzvarētājiem pasniegs pārsteiguma balvas. „Keggi velo” sacensību uzvarētājus apbalvos pulksten 15.

Pulksten 11.30 sacensību trasē dosies kalnu velosipēdisti, lai cīnītos par uzvaru „Alūksnes pilsētas GRAND PRIX”. Viņiem jāsacenšas maršrutā Latgales iela – Šķūņu iela – Rijukalna iela – Jaunās pils parks – Pilssalas iela – Ojāra Vācieša iela – Dārza iela – Latgales iela.

Desmit minūtes pēc kalnu velosipēdistu starta iepretim administratīvajai ēkai Dārza ielā 11 sāksies bērnu velosacensības.

Savukārt pulksten 13.40 aicinām alūksniešus pulcēties administratīvās ēkas laukumā, kur muzicēs Latvijā vienīgā meiteņu rokgrupa „G – point”.

Sacensību organizatori padomājuši arī par aktīvām izklaidēm mazākajiem skatītājiem – sacensību laikā laukumā pie administratīvās ēkas darbosies piepūšamās gumijas atrakcijas, batuti, būs velokarti bērniem. Šajā dienā darbosies klubs „Ideja” Latgales iela 2A un kafejnīca „Pajumte” administratīvajā ēkā.

Pasākumu organizē Alūksnes pilsētas domes izglītības, kultūras un sporta darba organizatore Iveta Kovtuņenko, bet par to norisi un dažādām aktivitātēm visas dienas garumā gādā darba grupa, kuras sastāvā ir Latvijas riteņbraukšanas federācijas izpilddirektors Jānis Sniedze, sacensību galvenais tiesnesis Andrejs Lasis, Alūksnes rajona policijas pārvaldes priekšnieks Ilmārs Ginēvičs, Kārtības policijas priekšnieks Ilmārs Hamanis, 31. Zemessardzes bataljona komandieris Tomass Delvers, Vilnis Veļķeris, Guntis Kozilāns, Ardis Tomsons, Janīna Vilciņa, Uldis Aizpurietis un Māris Salmiņš.

Autovadītājus aicinām ņemt vērā, ka sakarā ar sacensību norisi šajā dienā no pulksten 9 būs slēgta vai daļēji ierobežota satiksme vairākās pilsētas ielās: Pils ielā no Torņa ielas līdz Bērzu ielai, Lielā Ezera ielā no Helēnas ielas līdz Pils ielai, Latgales ielā, Dārza ielā no Ojāra Vācieša līdz Helēnas ielai, Vidus ielā no Tirgotāju ielas līdz Pils ielai, Brūža ielā, Ojāra Vācieša ielā, Rijukalna ielā no Valkas ielas līdz Vējakalna ielai, Šķūņu ielā. Latgales ielā posmā no Dārza ielas līdz Uzvaras ielai, kur atradīsies sacensību starts un finišs, satiksme būs slēgta jau no pulksten 7.00.

Apbraukšanai lūdzam izmantot šādas ielas: Torņa, Kanaviņu, Uzvaras un Helēnas. Helēnas ielā posmā no Dārza ielas līdz Uzvaras ielai satiksme tiks organizēta vienā virzienā – no Dārza ielas. 

Pēdējās ziņas

2009-06-05 airBaltic atkārtoti aicina taksometrus uz godīgu biznesu
2009-06-05 Jaunumi Siguldas piedzīvojumu parkā
2009-06-05 Bezmaksas ekskursija - Iepazīsti viduslaiku Cēsis!
2009-06-05 BMX un golfa dienas Valmierā tuvojas
2009-06-05 Starptautiskais amatierteātru un pūtēju orķestru festivāls "Hepenings 2009"
2009-06-05 6. - 7. jūnijā viduslaiku svētki Cēsīs!
2009-06-05 Diriģents Māris Sirmais un jauniešu koris "Kamēr..." aicina kopīgi sagaidīt vasaru!
2009-06-05 Trešajā ceturksnī Tallink apkalpoto pasažieru skaits palielinājies par 12%
2009-06-05 Jūrmalas pilsētas domes pārstāvis piedalās tūrisma darba seminārā Jūrmalas sadraudzības pilsētā Kazaņā

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski