Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Jūrmalas pilsētas domes pārstāvis piedalās tūrisma darba seminārā Jūrmalas sadraudzības pilsētā Kazaņā

2009-06-05

Jūrmala, 5. jūnijs. No 24.maija līdz 5.jūnijam Jūrmalas pilsētas domes pārstāvis piedalās Tūrisma attīstības valsts aģentūras un LR vēstniecības Krievijā rīkotajos darba semināros vairākās Krievijas pilsētās. Darba semināri tiek organizēti Jaroslavļā, Ņižnij Novgorodā, Kazaņā, Permā, Jekaterinsburgā, Ufā, Samarā, Saratovā un Voroņežā.


Šā gada 27.maijā darba seminārs notika Jūrmalas sadraudzības pilsētā Kazaņā, kura laikā Jūrmalas pilsētas domes Tūrisma un ārējo sakaru nodaļas pārstāve Dace Strēle iepazīstināja semināra dalībniekus un preses pārstāvjus par atpūtas iespējām Jūrmalā un jaunumiem, uzsākot 2009.gada vasaras sezonu. Kazaņā notikušā semināra organizēšanā lielu atbalstu sniedza Kazaņas pašvaldības Ārējo sakaru un tūrisma komitejas pārstāvji, kuri uz pasākumu bija aicinājuši gan Baltijas tirgū strādājošo tūrisma firmu pārstāvjus, gan žurnālistus un Kazaņas pilsētas pārvaldes pārstāvjus.
   
Pēc semināra D.Strēle tikās ar Kazaņas pilsētas Ārējo sakaru un tūrisma komitejas vadītāju Sergeju Ivanovu un pārrunāja tālākās sadarbības iespējas starp Jūrmalu un Kazaņu. Abas puses secināja, ka pilsētu sadraudzībai ir liels potenciāls un nākotnē būtu nepieciešams aktīvāk sadarboties gan tūrisma un ekonomikas, gan kultūras jomā. Kazaņas puse norādīja, ka ir ieinteresēta organizēt abu pilsētu uzņēmēju apmaiņas braucienus, kuru laikā viņiem tiktu dota iespēja iepazīties ar investīciju projektiem un sadarbības iespējām otrā pilsētā. Kazaņas puse piedāvāja organizēt arī Kazaņas un Jūrmalas bērnu radošo kolektīvu apmaiņas braucienus un kopīgus koncertus.

Jūrmalai Krievijas tirgus ir viens no nozīmīgākajiem tūrisma tirgiem, kas pēdējo divu gadu laikā ir pieaudzis un pēc 2008.gada statistikas datiem ieņem otro vietu pēc tūristu skaita - 18 900 cilvēku jeb 15 procenti no visiem tūristiem uzreiz aiz vietējiem Latvijas tūristiem. Šogad Jūrmalas pilsētas dome īsteno aktīvu mārketinga plānu Krievijā - piedalās tūrisma darba semināros, tūrisma izstādē „MITT 2009” Maskavā, reklamē Jūrmalas videoklipu Krievijas TV, regulāri uzņem pilsētā tūrisma kompāniju un plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus, tādējādi informējot par jaunumiem un atpūtas iespējām Jūrmalā.

Jūrmalas pilsēta arī nākotnē plāno jaunas aktivitātes tūrisma tirgū Krievijas Federācijā.
 

Pēdējās ziņas

2009-06-05 airBaltic atkārtoti aicina taksometrus uz godīgu biznesu
2009-06-05 "Keggi velo" - jau 20. reizi!
2009-06-05 Jaunumi Siguldas piedzīvojumu parkā
2009-06-05 Bezmaksas ekskursija - Iepazīsti viduslaiku Cēsis!
2009-06-05 BMX un golfa dienas Valmierā tuvojas
2009-06-05 Starptautiskais amatierteātru un pūtēju orķestru festivāls "Hepenings 2009"
2009-06-05 6. - 7. jūnijā viduslaiku svētki Cēsīs!
2009-06-05 Diriģents Māris Sirmais un jauniešu koris "Kamēr..." aicina kopīgi sagaidīt vasaru!
2009-06-05 Trešajā ceturksnī Tallink apkalpoto pasažieru skaits palielinājies par 12%

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski