Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

LU Lielajā aulā jauniešu kora "DeCoro" koncerts

2009-05-27

Rīga, 27. maijs. Latvijas Universitātes Lielajā Aulā ceturtdien, 28.maijā, plkst.19 notiks Latvijas Universitātes Bioloģijas fakultātes jauktā kora "DeCoro" sezonas noslēguma koncerts „Tu esi jauna diena”.


Pirmajā koncerta daļā tiks atskaņoti skaņdarbi, ar kuriem koris pēdēja gada laikā piedalījies konkursos Itālijā un Tallinā. Koris izpildīs Pētera Vaska „Māte saule”, Janos Vajda „AveMarisStella”, kā arī 16.gadsimta Pierre Certona skaņdarbu „La, la, la”.

Otrajā daļā koris kopā ar pianistu Tomu Juhņēviču un kontrabasistu Staņislavu Judinu izpildīs populāras un ne tik zināmas dziesmas džeza manierē. Koncertā tiks atskaņotas George Gershwin „Summertime”, Richard Rodgers „Blue moon” un Rhonda Polay „Come in and stay a while”
Nosaukums „Tu esi jauna diena” nācis no John David dziesmas „You Are The New Day”, kura ir koncerta vadlīnija un ar kuru koris vēlas paust savu šī brīža sajūtu šajā pavasarī.

Koris uzstāsies diriģenta un mākslinieciskā vadītāja Aināra Rubiķa un diriģentes Ritas Birzules vadībā. Ieeja koncertā bezmaksas.

Latvijas Universitātes Bioloģijas fakultātes jauktais koris „DeCoro” ir Latvijas Universitātes (LU) mākslinieciskās pašdarbības kolektīvs, kas darbojas kopš 2007.gada augusta.

Kora pamatsastāvs ir izveidojies, atdaloties no LU Studentu biedrības „Dziesmuvara” jauktā kora, kas pēc atjaunošanas darbojas kopš 2000. gada oktobra. Kora nosaukums „DeCoro” tulkojumā no itāļu valodas nozīmē „gods”.

Koris savā īsajā pastāvēšanas laikā jau paguvis piedalīties vairākos konkursos. Pērn koris piedalījās Dziesmu un deju svētkos, starptautiskajā koru konkursā Riminī Itālijā, bet šī gada pavasarī startējis starptautiskajā koru konkursā Tallinā.

Koncerts notiek „Rīgas koru mēneša 2009” laikā, pateicoties Rīgas domes Kultūras departamentam un LU biedrībai „Juventus”.

 

Pēdējās ziņas

2009-05-27 Krustpils pilī Sanktpēterburgas vaska figūru muzeja izstāde "Vēsturiskās personības"
2009-05-27 Trešie pūtēju orķestru svētki Līgatnē
2009-05-26 Ārlietu ministrs aicina Taizemes pusi izvērtēt iespējas tālākai ieceļošanas nosacījumu atvieglošanai Latvijas tūristiem
2009-05-25 22. jūnijā Lizumā, X parkā! Pirmsjāņu muzikāli teatrāls uzvedums - "Līga Jāni dancot veda!"
2009-05-25 Teātra RīBēJa MuTe ceturtās dzimšanas dienas koncerts!
2009-05-22 Dabas koncertzāles mēģinājums mežā
2009-05-22 Cēsu Vēstures un mākslas muzejs iekārtojis restaurācijas darbnīcu
2009-05-21 Vecākiem stāstīs par bērnu drošību
2009-05-21 "Vecāku skolas" seminārs par bērnu drošību

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski