Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Tevi gaida Liepājā!

2009-05-14

Liepāja, 15. maijs. Šogad Liepājas aicinājums – Tevi gaida Liepājā! – ir īpaši vilinošs gan Latvijas, gan ārvalstu tūristiem. Un tūrisma uzņēmēju piedāvājumi viesu uzņemšanai ir tiešām ļoti pievilcīgi.


Lai arī visu Eiropu un, iespējams, vissmagāk – Latviju – ir skārusi krīze, ceļot uz Liepāju šogad ir izdevīgāk kā citus gadus. Aptaujājot Liepājas tūrisma uzņēmējus – naktsmītņu un ēdināšanas pakalpojumu sniedzējus, aktīvās atpūtas un kultūras pasākumu organizatorus, Liepājas reģiona tūrisma informācijas biroja (LRTIB) darbinieki secināja, ka šogad lielai daļai pakalpojumu cenas ir lētākas kā iepriekšējos gados.

Kā informē viesnīcu un viesu namu darbinieki, lielai daļai naktsmītņu ir izstrādāti alternatīvi piedāvājumi viesiem, piemēram, nakšņošana vien bez standartā paredzētajām brokastīm ir ievērojami lētāka, tāpat krietni izdevīgākas cenas ir dažādiem viesnīcu sniegtajiem papildu piedāvājumiem, īpaši, ja klients viesnīcā uzturas ilgāku laiku. Vairākas viesnīcas ir izstrādājušas īpašus piedāvājumus grupām un arī tiem, kas vēlas mūsu pilsētā uzturēties vairāk par 3 dienām.

Arī ēdināšanas pakalpojumu cenas Liepājas kafejnīcās un restorānos ir ievērojami kritušās. Piemēram, iepriekšējos gados pat prātā nevarēja ienākt, ka kādā no kafejnīcām varētu paēst pusdienas par vienu latu! Šogad šāds piedāvājums ir pat vairākām augsta līmeņa un iecienītām kafejnīcām.

Arī LRTIB piedāvā īpaši izdevīgu akciju bērnu un jauniešu grupām – piesakoties diviem maksas pakalpojumiem (piemēram, Karostas cietuma apmeklējums un pusdienas kādā no Liepājas kafejnīcām), ekskursija gida pavadībā grupai tiek piedāvāta bez maksas.

Arī šogad, tāpat kā iepriekšējos gados, Liepājā notiks daudz dažādu kultūras, sporta un muzikālu pasākumu. Un tas ir vēl viens lielisks iemesls, lai jūs atbrauktu tieši uz Liepāju!
 
 

Pēdējās ziņas

2009-05-14 Jauns moderns peintbola centrs City Paintball
2009-05-14 Mazā Latvijas autoceļu atlanta pirmizdevums
2009-05-14 L. van Bēthovena drauga K.F. Amendas Piektie Mūzikas svētki Talsos
2009-05-13 Jau ceturtdien Krievijas leģendārākā rokgrupa "Машина времени" uzstāsies Rīgā
2009-05-13 Ekspromta kolektīva Bērnu Rīts performance "Peldošajā darbnīcā"
2009-05-13 Konkursa "Jaunās zvaigznes 2009" fināls tuvojas
2009-05-13 Alūksnes muzejā sestdien atklās jauniešu talantu izstādi
2009-05-13 Liepāju apmeklēs Igaunijas Kuku Raadio žurnāliste Thea Karin un britu žurnālists Anthony Lydekker
2009-05-13 Jūnijā norisināsies inovatīvs latviešu un igauņu teātra kopprojekts - "Kristjans Jāks un Eduards"

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski