Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Liepāju apmeklēs Igaunijas Kuku Raadio žurnāliste Thea Karin un britu žurnālists Anthony Lydekker

2009-05-13

Liepāja, 13. maijs. Ceturtdien, 14.maijā, Liepāju apmeklēs Igaunijas KuKu Raadio žurnāliste Thea Karin, un viņas galvenā interese ir apskatīt Karostu, iepazīt tās vēsturi un arhitektūru, apmeklēt Karostas cietumu, bet pilsētas centrā – apskatīt Liepājas dievnamus.


Kuku Raadio ir viena no populārākajām radiostacijām Tallinā un Tartu, un papildus mūzikas atskaņošanai šī radiostacija klausītājiem piedāvā arī plašu informatīvo un izzinošo raidījumu programmu.
 
Thea Karin Latvijā uzturas vairākas dienas, savas vizītes laikā viņa iepazīst teju visu Latviju – žurnāliste jau ir paviesojusies Vidzemē, Latgalē un Zemgalē. Kurzemes novadā žurnāliste ir izvēlējusies apskatīt Liepāju un Kuldīgu. Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs sadarbībā ar viesnīcu „Kolumbs”  un Tūrisma attīstības Valsts aģentūru ir sagatavojis daudzveidīgu un interesantu programmu, lai žurnāliste pēc iespējas labāk iepazītu Liepājas tūrisma piedāvājumu un viņas uzturēšanās Liepājā būtu patīkama un interesanta.

Savukārt piektdien, 15.maijā, Liepājā viesosies britu preses izdevuma „Group Travel Magazine” žurnālists Anthony Lydekker.

Group Travel Magazine ir profesionālais tūrisma žurnāls, ko visbiežāk izmanto tūrisma aģentūras, veidojot ceļojumu piedāvājumus tūristu grupām. Britu žurnālista galvenās vēlmes, apmeklējot Liepāju, ir apskatīt Karostu un Liepājas kultūrvēsturisko mantojumu. Anthony Lydekker  vizīti Liepājā organizē LRTIB sadarbībā ar Tūrisma attīstības Valsts aģentūru un dizaina viesnīcu „Promenade Hotel*****”. Bez Liepājas žurnālists apmeklē arī Rīgas apkārtnes dabas tūrisma objektus, vairākas Kurzemes pilis un muižas, Kuldīgu un Pedvāles Brīvdabas muzeju.

 

Pēdējās ziņas

2009-05-13 Jau ceturtdien Krievijas leģendārākā rokgrupa "Машина времени" uzstāsies Rīgā
2009-05-13 Ekspromta kolektīva Bērnu Rīts performance "Peldošajā darbnīcā"
2009-05-13 Konkursa "Jaunās zvaigznes 2009" fināls tuvojas
2009-05-13 Alūksnes muzejā sestdien atklās jauniešu talantu izstādi
2009-05-13 Jūnijā norisināsies inovatīvs latviešu un igauņu teātra kopprojekts - "Kristjans Jāks un Eduards"
2009-05-13 Sinfonietta Rīga noslēdz sezonu, kopā ar igauņu diriģentu Tenu Kaljusti atskaņojot Jozefa Haidna oratoriju Gadalaiki
2009-05-13 Velonakts tūrisma brauciens Kuldīgā
2009-05-12 Muzeju nakts Cēsīs aicina uz apstāšanos "Padomju pieturā"
2009-05-12 Muzeju nakts 16. maijā. Ceļotāju Apsolītā zeme - Cēsis!

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski