Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

airBaltic atklās trīs jaunus maršrutus uz Ženēvu, Turku un Kauņu

2009-05-06

Rīga, 6. maijs. Šovasar Latvijas aviokompānija airBaltic piedāvās trīs jaunus ceļojumu galamērķus – Ženēvu (Šveice), Turku (Somija) un Kauņu (Lietuva). Pasažieriem jaunie airBaltic maršruti nodrošinās ērtus tranzīta savienojumus caur Rīgu uz un no vairāk nekā 50 galamērķiem Rietumeiropā, NVS valstīs un Vidusjūras reģionā.

Šogad vasaras sezonā airBaltic atklāj septiņus jaunus maršrutus no Rīgas. Papildus trīs jaunajiem galamērķiem, aviokompānija piedāvā reisus uz Trumsi Norvēģijā, Līnšēpingu Zviedrijā, Palangu Lietuvā un Dušanbi Tadžikistānā.

airBaltic jaunieceltais komercdirektors Tero Taskila: „Turku un Kauņa nostiprina airBaltic maršrutu tīklu Skandināvijā un Baltijas valstīs. Turku ir mūsu piektais galamērķis Somijā, savukārt Kauņa ir jau trešā pilsēta Lietuvā, kuru apkalpo airBaltic lidmašīnas. Mūsu mērķis ir piesaistīt airBaltic pasažierus, kuri Rīgu izmanto kā tranzīta lidostu, lai nokļūtu tādās pilsētās kā Milāna, Berlīne, Parīze, Venēcija, Minska, Maskava un citās. Mēs arī ļoti priecājamies, ka varam piedāvāt jau otro galamērķi Šveicē. Ženēva piesaista gan darījumu pasažierus, gan arī atpūtniekus. Jaunie galamērķi labi iederas airBaltic uzlabotajā tranzītmaršrutu tīklā, turklāt pievilcīgās cenas, viens no augstākajiem punktualitātes rādītājiem Eiropā un labāks serviss  lidojuma laikā ir domāti, lai mūsu klienti šovasar justos ļoti labi.”

Jaunie lidojumi (no Rīgas)

Lidojumu dienas

Sākuma datums

Cena (ieskaitot nodokļus, nodevas un maksu par pakalpojumiem)*

Ženēva (Šveice)

1,3,6

1. jūlijs

LVL 51, EUR 72

Turku (Somija)

1,4,5,7 (no Rīgas)

1,2,5,6 (no Turku)

7. jūlijs

LVL 41, EUR 58

Kauņa (Lietuva)

Divas reizes dienā (izņemot sestdienās –vienu reizi)

4. jūnijs

LVL 25, EUR 35

*  Zemākā pieejamā cena internetā – www.airbaltic.com

No Rīgas 2009. gada vasarā airBaltic piedāvā tiešos lidojumus uz Olesunnu, Almati, Atēnām, Amsterdamu, Baku, Barselonu, Bergenu, Berlīni, Billundu, Briseli, Kopenhāgenu, Kišiņevu, Dublinu, Diseldorfu, Dušanbi, Ženēvu, Gēteborgu, Hamburgu, Hannoveri, Helsinkiem, Stambulu, Kaļiņingradu, Kauņu, Kijevu, Kuopio, Londonu, Linšēpingu, Milānu, Minsku, Maskavu, Minheni, Nicu, Odesu, Oslo, Oulu, Palangu, Parīzi, Romu, Simferopoli, Stavangeru, Sanktpēterburgu, Stokholmu, Tallinu, Taškentu, Tamperi, Telavivu, Trumsi, Turku, Venēciju, Vīni, Viļņu, Cīrihi un Erevānu.

No Viļņas airBaltic piedāvā tiešos reisus uz Kopenhāgenu, Rīgu un Tallinu.

Pēdējās ziņas

2009-05-06 Sezonas atklāšana Kalsnavas arborētumā
2009-05-06 Maijas dienas Turaidā
2009-05-06 Izstādes "Vīrietis un kleita" kataloga prezentācija un koncerts
2009-05-06 "Tas trakais, trakais Harijs" - pēdējo reizi Dailes teātrī
2009-05-06 Jūrmalas pludmale ir gatava viesu uzņemšanai vasaras aktīvajā sezonā
2009-05-06 Vienu dienu Rīgas Krievu teātra ēka atvērta apmeklētājiem
2009-05-06 2.Starptautiskā Argentīnas tango festivāla "Tango Sun Festival 2009" meistarklasēm var pieteikties jau no 10.maija!
2009-05-06 Uzsākts projekts Nacionālie parki & ieguvumi - sociālekonomiskā labuma veidošana reģionos
2009-05-06 Uzsākts projekts "POLPROP-NATURA" par tūrisma attīstību Natura2000 teritorijās

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski