Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Ķīpsala gatavojas vasaras muzikālajiem projektiem

2009-04-24

Rīga, 24. aprīlis. 24. aprīlī Ķīpsalā koncertēs “Linga”, 3. maijā – “Latvijas Zelta talanti”


Ķīpsalas hallē izstādes, konferences un lielformāta pasākumus šogad vasaras periodā nomainīs daudzveidīgi kultūras un izklaides projekti – jau 24. aprīlī uz “Vasaras skatuves Ķīpsalā” koncertēs grupa “Linga”, savukārt 3. maijā šeit risināsies “Latvijas Zelta talantu” fināls.

Jau ierasts, ka Ķīpsalas halle ir vieta lieliem pasākumiem plašai auditorijai, taču šovasar Ķīpsalas halle mainīsies, iegūstot jaunus vaibstus, un piedāvās jaunu pasākumu vietu – “Vasaras skatuvi Ķīpsalā” , kas uz salas pašā Rīgas sirdī pulcēs gan labi pazīstamas grupas un muzikālās apvienības, gan jaunos talantus un nekomerciālās mūzikas māksliniekus.

Jauno “Vasaras skatuvi Ķīpsalā” šovasar kā savu koncertvietu jau ievēlējušies dažādi kultūras un izklaides pasākumu producenti, kas Rīgas iedzīvotājiem un pilsētas viesiem vēlas piedāvāt koncertus, kuros uzstāsies Normunds Rutulis, Lauris Reiniks, Olga Rajecka, Mārtiņš Freimanis, Kaspars Zlidnis, Aivo, Kristīna Zaharova. Šeit notiks arī Jāņa Stībeļa solokoncerts, kā arī stīgu orķestra “Camerata Klaipeda” uzstāšanās. Jūnijā Ķīpsalā notiks arī tautas deju ansambļa “Teiksma” koncerts un šobrīd tiek plānota arī Ķīpsalas ielīgošanas balle.

Biļetes uz Ķīpsalā notiekošajiem pasākumiem var iegādāties “Biļešu servisa” kasēs visā Latvijā un www.bilesuserviss.lv

Līdzās izstādēm un atpūtas projektiem Ķīpsalā darbojas arī jauna kafejnīca, kur saimnieko jaunais šefpavārs Egīls Grīnfelds, piedāvājot saviem viesiem grila pasākumus, draugu tikšanās vai vienkārši garšīgas pusdienas.

Par “Vasaras skatuve Ķīpsalā”

Vasaras skatuve Ķīpsalā aicina dažāda žanra koncertu rīkotājus, deju kolektīvus, korus, mūziķu grupas, festivālus, konkursus, šovus, mācību iestāžu izlaidumus un svinīgos pasākumus, atraktīvu pasākumu veidotājus, kas vasarā Rīgas publikai un pilsētas viesiem vēlas piedāvāt plaša spektra kultūras pasākumus – no klasikas un tautas mākslas līdz pat avangardam.

Pēdējās ziņas

2009-04-24 Ūdrītis prezentēs savus jaunos projektus
2009-04-24 Kinoteātrī "Rīga" varēs redzēt festivāla "TOURFILM - RIGA 2009" filmas
2009-04-23 Tūrisma sezonas atklāšanas pasākumi Rīgā 25. aprīlī
2009-04-23 Latgales priekšpilsētā atklās zirgu tramvaja pirmsākumiem veltītu skulptūru
2009-04-23 Akvarelis mūsdienās
2009-04-23 Līvānos notiks lielais Jurģu gadatirgus!
2009-04-23 Saulains un pavasarīgs sveiciens aktīvās atpūtas piekritējiem!
2009-04-23 Atklāta Kultūras un mākslas telpa "Siguldas Tornis" un pirmā izstāde
2009-04-23 Jaunumi Vienkoču parkā

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski