Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Līvānos notiks lielais Jurģu gadatirgus!

2009-04-23

Līvāni, 23. aprīlis. Šī gada 25. aprīlī, no plkst. 8.00 SIA „Vindex” teritorijā (Rīgas ielā 54) notiks lielais Jurģu gadatirgus, kas lutinās apmeklētājus ar omulīgu gaisotni, atrakcijām, mūziku un, protams – plašu piedāvātās produkcijas klāstu!

Gadatirgū plašā izvēlē varēs iegādāties vietējo lauksaimniecības produkciju (tai skaitā bioloģiskajās saimniecībās audzētu un ražotu): pienu un piena produktus, olas, dārzeņus, augļus un ogas - arī žāvētas un kaltētas. Dārzu mīļotājiem tiks piedāvāti labas kvalitātes puķu, krūmu, augļu kociņu un ogulāju stādi. Plašs būs arī amatnieku darinājumu piedāvājums - daiļamatniecības izstrādājumi, keramika, kokgriezumi, adījumi. Par veselību varēsiet parūpēties, iegādājoties pirtsslotas, tējas un garšaugus. Vārdu sakot, Jurģu gadatirgū būs viss, kas mūsu cilvēku pašu rokām darināts un audzēts!

Tirgus dalībniekus un apmeklētājus izklaidēs Latgales mūziķi, gan mazi, gan lieli aicināti piedalīties dažādās jautrās un interesantās nodarbēs, konkursos un atrakcijās, piemēram, mēroties spēkiem roku laušanās sacensībās – kā jau tradicionālā Jurģu gadatirgū pienākas.

Jau tuvākajā laikā minētajā teritorijā pastāvīgi sāks darboties Zemnieku tirgus, kur vienmēr būs iespēja iegādāties produkciju no vietējām zemnieku un piemājas saimniecībām. Šāda veida tirgus Līvānos ir jaunums - tas darbosies pēc Latvijā un pasaulē pašlaik tik aktuālā „zaļā tirdziņa” principa, piedāvājot svaigus, ekoloģiski tīrus, kvalitatīvus produktus un roku darinājumus.

Ideju atbalsta Līvānu novada dome, tā kā šī ir iespēja palīdzēt vietējiem zemniekiem un amatniekiem realizēt pašu audzēto, ražoto vai gatavoto produkciju bez starpniekiem, turklāt vizuāli pievilcīgā un sakārtotā vidē, bet pats galvenais – iedzīvotāji varēs iegādāties veselīgus produktus par zemāku cenu.

Idejas autori ir Rožkalnu pagasta iedzīvotāji - zemnieku saimniecības „Drikaines” īpašnieki, kur sertificētā bioloģiskā saimniecībā strādā visa ģimene. Praktiskās, gadu gaitā iegūtās zemnieku saimniecības īpašnieka Zigfrīda Ancāna prasmes tiek papildinātas ar akadēmiskām zināšanām, ko viņa meita Aija Ancāne apgūst Latvijas Lauksaimniecības universitātē. Tieši viņa koordinēs Zemnieku tirgus darbību. Liekot lietā saimnieces Astrīdas izdomu un prasmes, saimniecība pievērsusies mājražošanai. Tas raksturo arī „Zemnieku tirgus” ideju – no zemnieka galda, klēts, pagraba, līdz kvalitatīvam produktam patērētājam un labam servisam.

Pēdējās ziņas

2009-04-23 Kandavas Tūrisma informācijas centra darba laiks vasaras sezonā
2009-04-23 Tallink jaunais kruīza prāmis rītdien dosies savā pirmajā reisā
2009-04-23 Koncerts "Meistari un mācekļi - IV"
2009-04-23 Jaunumi Vienkoču parkā
2009-04-23 Atklāta Kultūras un mākslas telpa "Siguldas Tornis" un pirmā izstāde
2009-04-23 Saulains un pavasarīgs sveiciens aktīvās atpūtas piekritējiem!
2009-04-23 Akvarelis mūsdienās
2009-04-23 Latgales priekšpilsētā atklās zirgu tramvaja pirmsākumiem veltītu skulptūru
2009-04-23 Tūrisma sezonas atklāšanas pasākumi Rīgā 25. aprīlī

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski