Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

airBaltic jauna padome

2009-04-20

Rīga, 20. aprīlis. 2009. gada 6. aprīlī akciju sabiedrības airBaltic Corporation akcionāru sapulcē tika ievēlēta jauna padome.

Jaunievēlētās airBaltic padomes pārstāvji ir Edmunds Krastiņš, Arnis Muižnieks, Daiga Falkane, Ilmārs Razumovskis un Žans-Šarls Korsaks (Jean-Charles Korsak). No airBaltic otra lielākā akcionāra - SIA Baltijas aviācijas sitēmas puses padomē ir iecelti Ilmārs Razumovskis un Žans-Šarls Korsaks.

Padomes priekšsēdētājs un viņa vietnieks tiks ievēlēti pirmajā padomes sēdē.

Līdz jaunās padomes sastāva apstiprināšanai airBaltic padomē darbojās Edmunds Krastiņš (padomes priekšsēdētājs), Inga Pelša, Arnis Muižnieks, Krišjānis Peters, Ilmārs Razumovskis.

Par airBaltic padomes pārstāvjiem

Ilmārs Razumovskis ir ekonomikas zinātņu doktors, kurš airBaltic padomē darbojas kopš 2008. gada 19. februāra. Viņa profesionālā darbība ir saistīta ar transporta pakalpojumu (SIA Jaks valdes loceklis) un finanšu nozari (SIA Biznesa Oāze valdes priekšsēdētājs). I. Razumovskis darbojies SIA Latvijas Mobilais Telefons un AS Latvijas Krājbanka padomēs. Viņš absolvējis Rīgas Politehniskā institūta Inženierekonomikas fakultāti.

Luksemburgas pilsonis Žans-Šarls Korsaks ir avioindustrijas uzņēmuma Airbus Nākotnes projektu departamenta (Future Projects Department) nodaļas vadītājs. Šis departaments nodarbojas ar jaunu lidaparātu konstruēšanu un izstrādi, kas dienasgaismu ierauga 10 gadus vēlāk – darbu pie nesen ražošanā ieviestā pasaules lielākā aviolainera Airbus A380 šis departaments pabeidza pirms 10 gadiem, un šobrīd izstrādā lidmašīnas, kas ražošanā nonāks 2020.gadā. Savas profesionālās karjeras laikā viņš strādājis Pace Aerospace Engineering and Information Technology GmbH (biznesa attīstības direktors). Ž.Š. Korsaks absolvējis Berlīnes Tehniskās universitātes (Technische Universität Berlin) Aeronautikas un astronautikas nodaļu.

Edmunds Krastiņš ir pazīstams ekonomists, kurš airBaltic padomē darbojies kopš 1995. gada. Papildus pienākumiem aviosabiedrības padomē viņa profesionālā darbība saistīta arī ar Ekonomistu apvienību 2010 (valdes loceklis), Rīgas brīvostas pārvaldi (valdes loceklis), Ziemeļu investīciju banku (valdes loceklis) un Eiropas Savienības Reģionu komiteju (loceklis). E. Krastiņš strādājis A/S Latvijas Unibanka (padomes priekšsēdētājs 1993-1998, viceprezidents 1998-1999) un bijis LR Finanšu ministrs (1999-2000). Viņš absolvējis Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultāti lietišķās matemātikas specialitātē.

Arnis Muižnieks ir ilggadējs LR Satiksmes ministrijas Aviācijas departamenta direktors, kurš airBaltic padomē darbojies kopš 1995. gada. Viņš pilda VAS Latvijas gaisa satiksme padomes priekšsēdētāja pienākumu un darbojies arī VAS Starptautiskā lidosta „Rīga“ padomē. A. Muižnieks pēc pilotu skolas beigšanas ievērojamu pieredzi guvis, vadot aviokompānijas „Aeroflot“ lainerus. Absolvējis Ļeņingradas (tagad Sanktpēterburgas) Civilās aviācijas akadēmiju gaisa transporta ekspluatācijas specialitātē.

Daiga Falkane ir tūrisma nozares eksperte, kura nodarbojas ar Latvijas kā ceļojumu galamērķa mārketingu un ārvalstu tūristu piesaistīšanu. Viņa ir Tūrisma attīstības valsts aģentūras (TAVA) direktora vietniece, iepriekš pildījusi TAVA Mārketinga nodaļas vadītājas pienākumus. D. Falkanei ir Latvijas Universitātes Ekonomikas un vadības fakultātē iegūts maģistra grāds vadībzinātnē. 

Pēdējās ziņas

2009-04-20 Latvijas Mākslas akadēmijas IZGLĀB!
2009-04-20 "Melo-M" koncertēs gaisā!
2009-04-20 Īpašais Dailes teātra piedāvājums studentiem!
2009-04-20 Iznācis Ūdenstūrisma ceļvedis
2009-04-20 Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētājs Ģirts Trencis tiekas ar Latvijas zēģelētājiem
2009-04-17 Atvērto durvju diena jaunajā J.Mediņa mūzikas skolas ēkā
2009-04-17 Tirdzniecības centrā "Elvi" tiks atklāta bibliotēkām veltīta izstāde
2009-04-17 Vitebskas apgabala dienas Daugavpilī
2009-04-17 Sarkano ķieģeļu arhitektūra Daugavpilī

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski