Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Tirdzniecības centrā "Elvi" tiks atklāta bibliotēkām veltīta izstāde

2009-04-17

Rēzekne, 17. aprīlis. 17. aprīlī plkst. 12.00 Rēzeknē, tirdzniecības centrā „Elvi” (Latgales ielā 20) notiks ceļojošās izstādes „Pasaule klikšķa attālumā” svinīga atklāšana. Tajā plāno piedalīties Rēzeknes pašvaldības, valsts aģentūras „Kultūras informācijas sistēmas” un bibliotēku pārstāvji, bibliotēkas sadarbības partneri, atbalstītāji, informē Anna Keirāne, Rēzeknes Centrālās bibliotēkas Informācijas tehnoloģiju nodaļas galvenā bibliotekāre.
   
Izstādes fragments.

Lai plašāka sabiedrība uzzinātu par jaunajām iespējām, ko piedāvā Latvijas bibliotēkas, un iepazītu to mūsdienīgo seju, katrā republikas nozīmes pilsētā un rajona centrā tuvākajā laikā būs apskatāma publisko bibliotēku attīstības projekta "Trešais tēva dēls" ceļojošā izstāde „Pasaule klikšķa attālumā”.

Izstāde sastāv no 8 divpusējiem informatīviem plakātiem, katrs no kuriem vēsta par kādu no pakalpojumiem, kas pieejami bibliotēkās, izmantojot datorus un internetu (e-pakalpojumi, digitālā bibliotēka, sociālie kontakti, darbs un mūžizglītība, datu bāzes, pakalpojumi cilvēkiem ar redzes traucējumiem u. c.).

Izstādes mērķis - popularizēt jaunās iespējas, kuras bibliotēkās ir kļuvušas pieejamas, pateicoties projekta "Trešais tēva dēls" pirmajā kārtā iegādātajiem datoriem, nodrošinātajam kvalitatīvajam interneta pieslēgumam un pašvaldību atbalstam, palīdzēt orientēties jaunajā bibliotēku pakalpojumu klāstā un izprast labumus, ko bibliotēkas apmeklētāji no tā iegūst, rosināt šo pakalpojumu aktīvāku izmantošanu, kā arī īpaši censties pievērst to cilvēku uzmanību, kuri līdz šim nav nākuši uz bibliotēku un izmantojuši šīs iespējas, tāpēc izstāde tiks izvietota nevis bibliotēkas telpās, bet gan vietās, kur apgrozās pēc iespējas vairāk cilvēku.

Izstādes organizētājs ir v/a „Kultūras informācijas sistēmas”, finansētājs – Bila un Melindas Geitsu fonds.

Pēdējās ziņas

2009-04-17 Atvērto durvju diena jaunajā J.Mediņa mūzikas skolas ēkā
2009-04-17 Vitebskas apgabala dienas Daugavpilī
2009-04-17 Sarkano ķieģeļu arhitektūra Daugavpilī
2009-04-17 Latgales podnieku dienas 2009
2009-04-17 A. Makarēvičs: "Mēs gatavojāmies sniegt koncertus 40 pilsētās. Šobrīd man ir sajūta, ka šogad to būs vairāk"
2009-04-17 Sinfonietta Rīga atskaņos Mocarta dubultkoncertu kopā ar izciliem vācu mūziķiem
2009-04-17 Starptautiskā lidosta "Rīga" piedalīsies Lielajā talkā
2009-04-17 "Sapņu teātris" piedāvā izrādi "C est la vie"
2009-04-17 Elīnas Ģibietes personālizstāde "Lācenes jubileja" galerijā "Istaba"

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski