Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Starptautiskā lidosta "Rīga" piedalīsies Lielajā talkā

2009-04-17

Rīga, 17. aprīlis. VAS „Starptautiskā lidosta „Rīga” darbinieki sestdien, 18. aprīlī piedalīsies Lielajā talkā, lai sakoptu lidostai piegulošās teritorijas.

Lielajā talkā piedalīsies vismaz 50 starptautiskās lidostas „Rīga” darbinieki, tostarp arī uzņēmuma vadība. Četru stundu laikā no pulksten 11.00 starptautiskās lidostas „Rīga” darbinieki sakops teritorijas virzienā no pilsētas uz lidostu. Uzņēmuma darbinieki ir iecerējuši sakopt apkārtni „LUKoil” degvielas uzpildes stacijas tuvumā, Ziemeļu ielas piegulošās platības ar biznesa parka attīstības teritoriju, kurā tās attīstītājs RIXPORT ir uzsācis pirmās biroja ēkas celtniecību, VAS „Latvijas pasts” piegulošās teritorijas, kā arī Dzirnieku ielas apkaimi.

„Mēs patiešām varam lepoties ar to, ka mūsu lidosta ir tīra un sakopta, ar atturīgiem, bet Latvijas dabu raksturojošiem apstādījumiem. Mums rūp ne tikai mūsu pašu māja un pagalms, bet vide ap to, mūsu kaimiņu sētas. Esmu pārliecināts, ka, jo lielāka un plašāka ir sabiedrības iesaistīšanās vides sakopšanā, jo mazāka būs vēlme izmest atkritumus tiem nepiemērotās vietās. Jebkurš labs darbs ir atdarināšanas vērts, tāpēc ceru, ka mums būs sekotāji arī ikdienā,” saka VAS „Starptautiskā lidosta „Rīga” valdes loceklis Ervīns Butkevičs.

Starptautiskā lidosta „Rīga” Latvijas viesiem rada pirmo iespaidu par Latviju, tā ir valsts vizītkarte. Tādēļ uzņēmums vides estētikai un sakoptībai īpašas rūpes velta ikdienā, par ko var pārliecināties katrs starptautiskās lidostas „Rīga” viesis.

Pēdējās ziņas

2009-04-17 Birks aicina rīdziniekus sakopt savu zaļo pilsētu
2009-04-17 Tūrisma industrijai ir izdevīgi Šengenas vīzu atvieglojumi Baltkrievijas pilsoņiem
2009-04-17 Olivers startē uz "Bērnu JAUNO VILNI"
2009-04-17 Otra Puse ar dubultkoncertu atzīmēs jaunā albuma iznākšanu
2009-04-17 Minhauzena muzejs atsāk aktīvo tūrisma sezonu ar vairākiem jaunumiem
2009-04-17 Apstiprina X Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku sagatavošanas koncepciju
2009-04-17 Lekcija par iekrāsoto fotogrāfiju: no žurnāla "Ogoņok" ilustrācijām līdz kičam
2009-04-17 Ozola albuma "Neatkarība" koncerts Latvijas Mūzikas kanālā
2009-04-17 Elīnas Ģibietes personālizstāde "Lācenes jubileja" galerijā "Istaba"

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski