Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

"Marko Man Band" - atraktīvi un profesionāli!

2009-04-16

Rīga, 16. aprīlis. Muzikālā apvienība „Marko Mana Band” spēlē dažādos saviesīgos pasākumos - dzimšanas dienas svinībās, sporta spēlēs, ballītēs u.tml. Grupa atraktīvi un augstā profesionālā līmenī viegla roka manierē izpilda gan „cover”, gan oriģinālus skaņdarbus. „MM Band” izveidota 2008. gada sākumā, satiekoties grupas idejas autoram Jānim Retenajam un grupas „sejai” Marko Oijala. Grupā apvienojušies Latvijā plaši pazīstami augsta līmeņa meistari savā specialitātē. Katrs grupas mūziķis ir spilgta personība gan Latvijas estrādes un roka, gan klasiskās mūzikas aprindās.

Kontakti:
+37129408752 Jānis Retenais
+37126403201 Marko Ojala
janis.retenais@gmail.com
janis@shady.lv
marko.man.band@gmail.com 
Grupas demo ierakstus var noklausīties un aplūkot bildes šeit:

http://www.myspace.com/markomanband

Marko Ojala – lead vokāls, ģitāra.
Jau sešus gadus ir pastāvīgs Latvijas iedzīvotājs, profesionāls akordeonists un, brīvajā laikā, liels Elvisa Preslija fans. Tas pamudinājis paralēli akordeona spēlei profesionāli apgūt ģitāras spēli un vokālo mākslu. Lielās mūzikas balvas ieguvējs kā grupas „Altera Verita” ilggadējs dalībnieks, ģitāras un akordeona spēles pedagogs. Sadarbojies ar daudziem Latvijā atzītiem mūziķiem – Raimondu Ozolu, Marhilu, Normundu Rutuli u.c. Piedalījies daudzos klasiskās un vieglās mūzikas ierakstos gan ar „Altera Verita”, gan individuāli.

Jānis Retenais – bass, tuba, piebalss.
Latvijas mūziķu aprindās pazīstams, kā Latvija Mūzikas akadēmijas(LMA) tubu/eifoniju klases docents un grupas „Dakota” ilggadējs administrators. Paralēli darbam LMA strādā par tubas/eifonijas klases un kameransambļa klases pedagogu J. Mediņa Rīgas mūzikas vidusskolā. Kā viesmākslinieks sadarbojies ar dažādiem Latvijas orķestriem - LNSO, LNO simfonisko orķestri, pūtēju orķestri „Rīga”, „Rīgas Festivāla orķestri”. Ir trombonu/tubas kvarteta „Shady Brass Q” dalībnieks kopš tā pastāvēšanas sākuma. Jau kopš 1991. gada spēlē basģitāru dažādos sastāvos un grupās - „Mākoņi” , Gunāra Meijera pavadošā grupa, „Spoguļparks”, „Dakota” u.c. Dažādos sastāvos spēlējis kopā ar Normundu Jakušonoku, Andri Ābelīti. Bieži sadarbojies ar Latvijas „šlāgermūzikas grandiem” Normundu Rutuli, V. Tilčiku, J. Krūmiņu („Apvedceļš”) Māri Sloku („Klaidonis”) H. Joniškānu. Jau trīs gadus sadarbojas ar producentu A. Leimani, kopā veidojot dažādus šlāgermūzikas CD.

Igors Noskovs – taustiņinstrumenti.
Viens no Latvijas talantīgākajiem un profesionālākajiem taustiņinstrumentālistiem. Savu muzikālo karjeru Latvijā sācis Valda Indrišonoka grupā „Jaunais laiks” , bijis ilggadējs Igora Novikova grupas „Rebel” taustiņnieks, kopā ar „Muraveju” jeb Aleksandru Sircovu, V. Strodu, I. Eunapu bijis grupas „Hit Makers” dalībnieks, kuri ir ierakstījuši nevienu vien CD Latvijā pazīstamiem solo māksliniekiem (G. Meijers, V. Attāls u.c.), kā arī ilgus gadus ir bijis „Dziesma manai paaudzei” pavadošajā grupā. Pašreiz aktīvi darbojas grupā „Dakota”. Nodarbojas ar pedagoģisko darbu strādājot par koncertmeistaru Jaunolaines bērnudārzā „Saulīte”. Sadarbojas ar daudziem Latvijas solomāksliniekiem, A.Krauzi, N.Rutuli, D.Petkēviču, N.Jakušonoku, V.Zemgalu, O. Rajecku V. Attālu. Bijis līdzautors un aranžētājs šlāgermūzikas CD „Jautrais alutiņš”, „Tava sirds”, „11 stāsti par laimi”.
 
Arturs Zemnieks – solo ģitāra, piebalss.
Talantīgs jaunietis no Aizkraukles, lielisks ģitāras spēles virtuozs, kuram piemīt sava spēles maniere, stils un neatkārtojams ģitāras skanējums.

Ilvars Manfelds – bungas, perkusijas.
Bundzinieks kura izcelsme ir Latvijas roka pilsēta Aizpute. Jau agrā bērnībā dzīves aicinājums ir bijis sēdēt skatuves aizmugurē pie bungām. Spēlējis tādās Latvijā pazīstamās grupās kā „Neptūns”, „Līvi”, „Bellakord”, ilgus gadus bija Igo pavadošā sastāva mūziķis. Pašreiz muzicē grupā „Dakota”. Kā viesmākslinieks sadarbojies ar daudziem Latvijas mūziķiem un grupām („Re: publick”, „Kokmuižas muzikanti” saksafonu kvartets „Next”, tubu kvartets „Tuboloģija”

Gundars Lintiņš – bungas, perkusijas, piebalss.
Viens no Latvijā redzamākajiem un talantīgākajiem rock un jazz žanru  bundziniekiem. Piedalījies neskaitāmos TV šovos un jauno izpildītāju konkursos kā pavadošā sastāva bundzinieks  („Dejo ar zvaigzni”, „Dziedi ar zvaigzni”, „Latvijas Talants” , „Meklējam solistu”). Paralēli bungu spēlei aktīvi nodarbojas ar pedagoģisko darbu Iecavas bērnu mūzikas skolā un Jelgavas mūzikas vidusskolā. Ieguvis maģistra grādu pedagoģijā, studējot LLU Izglītības un mājsaimniecības institūta pedagoģijas fakultātē. Studiju gados izdevis grāmatu mūzikas skolu sitaminstrumentu skolotājiem "Ritma izjūtas attīstība sitaminstrumentu spēles apguvē". Aktīvi muzicējis un turpina to darīt dažādos sastāvos - J. Romanovska Jazz Big-band "GAMMA", artrock grupa "Studija" A. Pantaļa vadībā, "Jelgavas Dixiland" Viļņa Dumpja vadībā, R. Ašmaņa Big-band. Spēlējis grupās "Jaunais Laiks", "REBEL", "Mitrochin Master Band", "Dakota". Šobrīd darbojas grupā "CREDO" un jazz bendā "Jamorchestra".


 

Pēdējās ziņas

2009-04-16 Pavasarīgs sveiciens aktīvas un stilīgas atpūtas un ikdienas cienītājiem!
2009-04-16 airBaltic atmaksās biļešu naudu darbu zaudējušajiem
2009-04-16 Turpmāk reizi mēnesī bārā "CATS" Dzirnavu ielā 55 projekts - GREEN SPEEKERZ
2009-04-16 Jāņa Gunāra Kalnmaļa jubilejas izstāde Liepājā - "Jūra un kuģi"
2009-04-16 Uzdod savu jautājumu par tūrisma sezonas atklāšanu Rīgā
2009-04-16 Jūrmalā notiks otrā atlases kārta konkursam "Jaunais Vilnis 2009"
2009-04-15 Rātsnamā atklās Itālijas pilsētu skatu fotogrāfiju izstādi
2009-04-15 16. aprīlī - Dailes teātrī izdevīgā diena!
2009-04-15 Eiropas lidostu un aviosabiedrību vadītāji tiksies starptautiskā konferencē Rīgā

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski