Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Diskusiju forums Kultūra un izglītība - 2

2009-04-08

Rīga, 8. aprīlis. Trešdien, 2009. gada 15. aprīlī plkst. 10.00 Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas Ērģeļu zālē JVLMA Padomnieku konvents un Studējošo pašpārvalde aicina piedalīties kopīgi rīkotajā forumā un sarunās  pie apaļā galda par tēmu  Kultūra un izglītība – 2.

Visi, kuriem nav vienalga kā veidojas kultūras izpratne sabiedrībā mūsdienu ekonomisko un sociālo pārmaiņu laikā, kāda ir kultūras pieejamība  personas izaugsmes un pilnveidošanās procesā,  tiek aicināti piedalīties šajā diskusijā. Īpaši tiek gaidīti LR Kultūras ministrijas un Izglītības un zinātnes ministrijas pārstāvji, Mākslas augstskolu rektori un studenti, Latvijas sabiedriskie un kultūras darbinieki, kā arī nevalstisko organizāciju pārstāvji, kā arī plašsaziņas līdzekļu pārstāvji.

Līdzīgas diskusijas veiksmīgi noritēja pagājušajā gada februārī, kad Akadēmijā pulcējās un savu viedokli par izglītību, izglītības sistēmu un kultūru izteica vairāk nekā 50 sabiedriskās domas līderi, to starp JVLMA vadība, Padomnieku konvents – priekšsēdētājs prof. Juris Karlsons, konventa locekļi: Imants Kokars – Jaunrades fonda valdes priekšsēdētājs, Ints Dālderis – LNSO direktors, Juris Binde – SIA Latvijas Mobilais telefons prezidents, Elīna Egle – Latvijas Darba devēju konfederācijas ģenerāldirektore, Roberts Dlohi – Latvijas metālapstrādes un mašīnbūves uzņēmēju asoc. valdes loceklis, valodniece Maija Baltiņa, Saeimas deputāte Baiba Rivža, Daiga Mazvērsīte  - Latvijas Radio 2, Juris Zaķis – Rīgas Dome, Ināra Ostrovska un Zaiga Sneibe – IZM, Imants Vasmanis IZM ISEC,  Kultūras akadēmijas rektors - Jānis Siliņš,  Mākslas akadēmijas rektors   - Aleksejs Naumovs un prorektors Andris Teikmanis. Tāpat klāt bija žurnāla Skolotājs redaktore Anita Šmite, Māris Oše – Skolotāju savienība, Juris Kaufelds - Emīla Dārziņa mūzikas vidusskolas direktors, Inga Saksone – radio Klasika, Ingrīda Vilkārse – KM; Vispārējās izglītības kvalitātes novērtēšanas valsts aģentūras direktore  Evija Papule, kā arī Mūzikas akadēmijas mācībspēki un studenti u.c.

Zīmīgi, ka diskusiju forums notiek nedēļu pirms JVLMA mācībspēku un studentu tikšanās ar Kultūras ministru Intu Dālderi. Tas ļaus skaidrāk apzināt sabiedrisko domu izglītības un kultūras jautājumos, kas skar arī Mūzikas akadēmijas darbību.

Nepaliec vienaldzīgs! Nāc, klausies, runā, iesaki!


 

Pēdējās ziņas

2009-04-08 Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs Lieldienu brīvdienās būs atvērts pilsētas iedzīvotājiem un viesiem
2009-04-08 Mākslas dienas "Ziedoņdārza stāsti"
2009-04-08 Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs ir izdevis bukletu ar piedāvājumiem bērnu un jauniešu grupām "1+1=3"
2009-04-08 "Pifa piedzīvojumi" - papildizrāde 24. maijā!
2009-04-08 "Pifa piedzīvojumi" dodas viesizrādēs!
2009-04-07 airBaltic palielina lidojumu skaitu maršrutā Palanga-Rīga un vietu skaitu maršrutā no Viļņas uz Rīgu
2009-04-07 Izdots Ūdenstūrisma ceļvedis
2009-04-07 Taksometru patvaļa Rīgā turpinās, airBaltic rīkosies
2009-04-07 FIBA Europa vadība atzinīgi vērtē Latvijas paveikto, gatavojoties Eiropas čempionātam basketbolā sievietēm

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski