Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS
  Pirmo reizi atjaunotajā Liepājas estrādē skanēs simfoniskās mūzikas koncerts    

Ziņas

Taksometru patvaļa Rīgā turpinās, airBaltic rīkosies

2009-04-07

Rīga, 7. aprīlis. Latvijas aviokompānija airBaltic ir izlēmusi veidot savu taksometru servisu, jo pat pēc vairākkārtējiem mēģinājumiem pievērst amatpersonu uzmanību samilzušajām problēmām neredz uzlabojumus taksometru biznesā Rīgā.

Jau šī gada marta sākumā airBaltic vērsa Rīgas mēra Jāņa Birka uzmanību hroniskajām problēmām taksometru biznesā, kur pakalpojumi bieži vien tiek sniegti lielceļu laupītāju cienīgā formā. No Rīgas domes airBaltic ir saņēmusi 3.aprīlī izsūtītu vēstuli, kur atzīta Satiksmes departamenta nespēja kontrolēt taksometru skaitītāju rādījumus. Rīgas domes Satiksmes departaments arī ieteicis aviokompānijai saviem spēkiem cīnīties ar krāpšanu, brīdinot klientus par negodīgajiem uzņēmumiem.

“Uzskatu, ka Rīgas dome nav pienācīgi reaģējusi uz airBaltic ierosinājumu sakārtot šo nozari, tādēļ pilsētas viesi un rīdzinieki joprojām cieš no taksometru vadītāju krāpšanas. Mēs kārtējo reizi esam saņēmuši sūdzības par melniem mersedesiem, kuru vadītājs par braucienu no Rīgas lidostas uz pilsētas centru centās pieprasīt 40 latus. Šāda prakse ir nepieņemama un neatgriezeniski bojā Rīgas un Latvijas tēlu, tādēļ airBaltic ir nolēmusi izveidot taksometru servisu, kas strādā atbildīgi un ar saprotamiem tarifiem. Papildus tam – mēs arī saviem pasažieriem ieteiksim neizmantot tās taksometru firmas, kurās būs reģistrēti klientu apkrāpšanas gadījumi,” komentē airBaltic prezidents un izpilddirektors Bertolts Fliks.

Savu klientu pārvietošanās ērtībai Rīgā patlaban airBaltic sadarbībā ar Islande Hotel nodrošina ekspresautobusu Airport Express, kā arī iespēju īrēt automašīnas. 

Pēdējās ziņas

2009-04-07 airBaltic palielina lidojumu skaitu maršrutā Palanga-Rīga un vietu skaitu maršrutā no Viļņas uz Rīgu
2009-04-07 Izdots Ūdenstūrisma ceļvedis
2009-04-07 FIBA Europa vadība atzinīgi vērtē Latvijas paveikto, gatavojoties Eiropas čempionātam basketbolā sievietēm
2009-04-06 Miks Dukurs rītvakar ielūdz uz bezmaksas koncertu
2009-04-06 3 gadu laikā maršrutā starp Rīgu un Stokholmu Tallink pārvadājis 920 tūkstošus pasažierus
2009-04-06 Cēsu pils komplekss Lieldienās būs atvērts!
2009-04-06 Olimpiskā centra "Ventspils" priecīgo Lieldienu akcija - par 50% zemākas cenas!
2009-04-06 Kurzemes tūrisma konference
2009-04-03 Burkovskis neietu uz vakariņām ar muļķi

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski