Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

airBaltic palielina lidojumu skaitu maršrutā Palanga-Rīga un vietu skaitu maršrutā no Viļņas uz Rīgu

2009-04-07

Rīga, 7. aprīlis. Latvijas aviokompānija airBaltic plāno palielināt tiešo lidojumu skaitu maršrutā Palanga-Rīga, ieviešot divus papildu lidojumus pirmdienās un piektdienās. Maršrutā Viļņa-Rīga airBaltic izmantos lielāku lidmašīnu, lai nodrošinātu ērtāku tranzīta pakalpojumu tiem pasažieriem, kuri caur Rīgu ceļo uz un no Rietumeiropas, NVS, Skandināvijas un Vidusjūras reģiona valstīm.

No 1. aprīļa airBaltic nodrošina tiešos lidojumus uz Lietuvas kūrortpilsētu Palangu astoņas reizes nedēļā. Sākot no 1. jūnija aviokompānija palielinās lidojumu biežumu līdz 10 reizēm nedēļā, ieviešot papildu lidojumus pirmdienās un piektdienās. Aviokompānija lidojumu izpilda ar Fokker 50 tipa lidmašīnu un tā ilgums ir 45 minūtes. Vienvirziena biļešu cena ir no LVL 25,00, ieskaitot lidostu nodevas un transakcijas maksu. Lidojumu grafiks ir pieejams kompānijas mājas lapā www.airbaltic.com. Jaunos lidojumos šobrīd visvairāk iecienījuši pasažieri, kuri ceļo starp Palangu un Rietumeiropu (Parīzi, Amsterdamu, Dublinu, Londonu, Kopenhāgenu) un Vidusjūras reģionu (Barselonu, Romu, Milānu).
 
Pašlaik airBaltic katru dienu nodrošina sešus lidojumus maršrutā Viļņa-Rīga. Sākot no 15. aprīļa aviokompānija vienu no lidojumiem veiks ar lielāku lidmašīnu - Boeing 737, aizstājot līdzšinējo Fokker 50. Tajā pat laikā airBaltic atcels lidojumus no Viļņas uz Stokholmu (no 10. aprīļa), Minheni (no 5. aprīļa) un Milānas (no 16. aprīļa). Pasažieriem būs iespēja lidot uz šiem galamērķiem no Rīgas, izmantojot pievilcīgas aviobiļešu cenas un ērtus savienojumus. airBaltic šobrīd arī apsver iespēju atvērt jaunus galamērķus no Rīgas, par kuriem informēs pēc Lieldienām.

airBaltic lidojumiem uz un no Lietuvas piedāvā ļoti ērtus tranzīta savienojumus caur Rīgu uz un no 50 galamērķiem Rietumeiropā, NVS valstīs, Skandināvijā un Vidusjūras reģionā. No Rīgas 2009. gada vasarā airBaltic piedāvā tiešos lidojumus uz Olesunnu, Almati, Atēnām, Amsterdamu, Baku, Barselonu, Bergenu, Berlīni, Billundu, Briseli, Kopenhāgenu, Kišiņevu, Dublinu, Diseldorfu, Dušanbe, Gēteborgu, Hamburgu, Hannoveri, Helsinkiem, Stambulu, Kaļiņingradu, Kijevu, Kuopio, Londonu, Līnšēpingu, Milānu, Minsku, Maskavu, Minheni, Nicu, Odesu, Oslo, Oulu, Palangu, Parīzi, Romu, Simferopoli, Stavangeru, Sanktpēterburgu, Stokholmu, Tallinu, Taškentu, Tamperi, Tbilisi, Telavivu, Trumsi, Venēciju, Vīni, Viļņu, Cīrihi un Erevānu.
 

Pēdējās ziņas

2009-04-07 Izdots Ūdenstūrisma ceļvedis
2009-04-07 Taksometru patvaļa Rīgā turpinās, airBaltic rīkosies
2009-04-07 FIBA Europa vadība atzinīgi vērtē Latvijas paveikto, gatavojoties Eiropas čempionātam basketbolā sievietēm
2009-04-06 Miks Dukurs rītvakar ielūdz uz bezmaksas koncertu
2009-04-06 3 gadu laikā maršrutā starp Rīgu un Stokholmu Tallink pārvadājis 920 tūkstošus pasažierus
2009-04-06 Cēsu pils komplekss Lieldienās būs atvērts!
2009-04-06 Olimpiskā centra "Ventspils" priecīgo Lieldienu akcija - par 50% zemākas cenas!
2009-04-06 Kurzemes tūrisma konference
2009-04-03 Burkovskis neietu uz vakariņām ar muļķi

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski