Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Kurzemes tūrisma konference

2009-04-06

Talsi, 6. aprīlis. Šogad jau 9.reizi Kurzemes tūrisma uzņēmēji tika aicināti uz KTA organizēto Tūrisma konferenci, kas notika š.g. 1.aprīlī Talsu Novada muzeja telpās.

Pirms konferences notika KTA biedru kopsapulce, kurā līdzšinējais KTA valdes priekšsēdētājs Guntars Seilis sniedza pārskatu par asociācijas darbību aizvadītajā gadā un raksturoja 2008.gada rādītājus tūrisma jomā Kurzemē. Būtisks ieguvums tūrisma uzņēmējiem – KTA biedriem – ir pārveidotā Kurzemes reģiona interneta mājas lapa, kurā lielāks uzsvars ir likts uz tūrisma sadaļu un kurā turpmāk tiks sniegta informācija galvenokārt par KTA biedriem. Pozitīvi vērtējams arī tas, ka ir izveidoti vairāki jauni tūrisma objekti un tūristu naktsmītnes. Arī tūrisma statistikas rādītāji par 2008.gadu kopumā ir bijuši ar pozitīvu tendenci.

Viens no kopsapulces darba kārtības jautājumiem bija Kurzemes Tūrisma asociācijas valdes, valdes priekšsēdētāja un revidenta vēlēšanas. Ar lielu balsu vairākumu uz turpmākajiem diviem gadiem par KTA valdes priekšsēdētāju tika ievēlēta Liepājas reģiona tūrisma informācijas biroja vadītāja Monta Krafte. Kurzemes tūrisma asociācijas valdes sastāvā, tāpat kā līdz šim, tika izvirzīti un ievēlēti Kurzemes pilsētu tūrisma informācijas centru pārstāvji.

Konferences pirmajā daļā konferences dalībniekus par aktualitātēm tūrismā Latvijā un Kurzemē informēja LR Ekonomikas ministrijas un Tūrisma Attīstības Valsts Aģentūras pārstāvji, kā arī Kurzemes Tūrisma asociācijas pārstāvis. Kurzemes plānošanas reģiona Eiropa savienības struktūrfondu informācijas centra pārstāvji pastāstīja par iespējām piesaistīt tūrisma nozares uzņēmumiem Eiropas finansējumu, lai paplašinātu uzņēmuma pakalpojumu klāstu. Finanšu konsultante Ilze Birzniece ziņoja par finanšu aktualitātēm tūrisma nozarē. Vislielāko konferences dalībnieku interesi izraisīja reklāmas un mārketinga speciālistu Rolanda Laķa un Zigurda Zaķa praktiskie padomi, kā uzņēmējdarbības veicināšanā sekmīgi izmantot jaunās informācijas tehnoloģijas un interneta piedāvātās iespējas.
 

Pēdējās ziņas

2009-04-06 Miks Dukurs rītvakar ielūdz uz bezmaksas koncertu
2009-04-06 3 gadu laikā maršrutā starp Rīgu un Stokholmu Tallink pārvadājis 920 tūkstošus pasažierus
2009-04-06 Cēsu pils komplekss Lieldienās būs atvērts!
2009-04-06 Olimpiskā centra "Ventspils" priecīgo Lieldienu akcija - par 50% zemākas cenas!
2009-04-03 Burkovskis neietu uz vakariņām ar muļķi
2009-04-03 Palielinās Vecrīgā patrulējošo pašvaldības policistu skaitu
2009-04-03 Rīdziniekiem dažādi viedokļi par pasākumu organizēšanu pie Brīvības pieminekļa
2009-04-02 Iedvesmojies savam kāzu tērpam no 3. līdz 5. aprīlim Ķīpsalā!
2009-04-02 Konkurss "Habitus Baltija 2009" prezentēs Baltijas valstu jauno modes mākslinieku veikumu

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski