Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Palielinās Vecrīgā patrulējošo pašvaldības policistu skaitu

2009-04-03

Rīga, 3. aprīlis. Vakar Rīgas domes Drošības un kārtības jautājumu komitejas deputāti uzklausīja Rīgas pašvaldības policijas (RPP) priekšnieka Jāņa Geduševa ziņojumu par to, kā pašvaldības policija gatavojas šā gada tūrisma sezonai.

J. Geduševs sacīja, ka, neskatoties uz finansējuma samazināšanu, sabiedriskās kārtības nodrošināšanā Vecrīgā tūrisma sezonas laikā Rīgas Pašvaldības policija iesaistīs iespējami lielākus resursus. Tāpat kā iepriekšējos gados, Vecrīgas teritorijā RPP izvietos mobilo tūrisma informācijas un koordinācijas centru. Mobilajā centrā strādās pašvaldības policisti ar svešvalodu zināšanām. Pērn šo centru četru mēnešu laikā apmeklēja un informāciju saņēma pieci tūkstoši tūristu.

Turpināsies arī videonovērošanas kameru izvietošana pilsētā. Kopumā līdz tūrisma sezonas sākumam plānots uzstādīt septiņas videonovērošanas kameras. Sešas no tām darbosies Vecrīgā.

RPP ir sagatavojusi dažāda veida informatīvos materiālus vairākās valodās. Bukletos ir ietverta vispārēja informācija par policijas darbu un palīdzības iespējām Rīgā, kā arī norādīta vairāku dienestu kontaktinformācija. Sadarbojoties ar nevalstiskajām organizācijām un ārvalstu diplomātiskām misijām, šie materiāli tiks izvietoti viesnīcās un tūristu pulcēšanas vietās.

RPP priekšnieks J.Geduševs vērsa deputātu uzmanību uz to, ka jautājumi, kas saistīti ar krāpniecību pilsētas naktsklubos un bāros, par ko satraukumu paudušas vairāku valstu, tostarp ASV, Somijas un Beļģijas diplomātiskās pārstāvniecības, ir Valsts policijas kompetencē.

Pēdējās ziņas

2009-04-03 Burkovskis neietu uz vakariņām ar muļķi
2009-04-03 Rīdziniekiem dažādi viedokļi par pasākumu organizēšanu pie Brīvības pieminekļa
2009-04-02 Iedvesmojies savam kāzu tērpam no 3. līdz 5. aprīlim Ķīpsalā!
2009-04-02 Konkurss "Habitus Baltija 2009" prezentēs Baltijas valstu jauno modes mākslinieku veikumu
2009-04-02 Ķīpsalā notiks modes tematikai veltīti semināri
2009-04-02 Pavasara modes skates un idejas kāzām – izstādē "Intertextil Balticum 2009"
2009-04-01 Jūrmalas pilsētas dome Maskavā piedalījās tūrisma izstādē "MITT 2009"
2009-04-01 Lieldienu gadatirgus Latgales priekšpilsētā
2009-04-01 Stevie Nicks izdod DVD ierakstu

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski