Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Jūrmalas pilsētas dome Maskavā piedalījās tūrisma izstādē "MITT 2009"

2009-04-01

Jūrmala, 1. aprīlis. Jūrmalas pilsētas dome Maskavā, Krievijas Federācijā piedalījās 16.Starptautiskajā tūrisma izstādē „MITT 2009”. Dienu pirms izstādes Jūrmala sevi prezentēja arī Latvijas tūrisma darba seminārs, kas notika Latvijas Republikas vēstniecībā Maskavā.

Tūrisma darba semināra laikā Krievijas lielāko tūrisma firmu un masu mediju pārstāvji tika iepazīstināti ar jaunumiem Latvijā tūrisma jomā, kā arī ar izmaiņām vīzu izsniegšanā. Semināra laikā Jūrmalas pilsētas domes Tūrisma un ārējo sakaru nodaļas pārstāve Dace Strēle sniedza prezentāciju un informāciju par novitātēm 2009.gada sezonā. Lielu interesi par Jūrmalu izrādīja masu mediju pārstāvji, kas izteica vēlmi apmeklēt Jūrmalas pilsētu un veidot rakstus presei un reportāžas TV par mūsu pilsētu, tādējādi to reklamējot ceļotājiem no Krievijas.

Lai piesaistītu tūristus no tik nozīmīga tūristu tirgus kā Krievija, Jūrmalas pilsētas dome piedalījās tūrisma gadatirgū „MITT 2009” atsevišķi, jo Latvija šajā izstādē ar stendu netika pārstāvēta finansiālu apsvērumu dēļ.

Izstādes laikā Jūrmalas pilsēta dalīja jaunās tūrisma informatīvās brošūras “Jūrmala 2009” krievu valodā, kuras bija ļoti pieprasītas. Lielākoties izstādes apmeklētāji interesējās par lielākajiem kultūras pasākumiem šajā sezonā, nakšņošanas iespējām pilsētā, kā arī kūrorta ārstniecības un spa kompleksu piedāvājumiem.

Izstādes laikā Jūrmalas pilsētai tika pasniegta prestižā tūrisma interneta portāla travel.ru balva "Zvezda Travel.ru"  nominācijā – labākais kūrorts Baltijas valstīs. Šo titulu Jūrmalas pilsēta iegūst jau septīto gadu pēc kārtas, kas liecina par to, ka ceļotāji no Krievijas novērtē pilsētas piedāvātās atpūtas iespējas un ir apmierināti ar pakalpojumu kvalitāti.

Jūrmalas pilsētai Krievijas tūrisma tirgus ir viens no prioritārajiem, un 2008. gadā tas ieņēma otro vietu ar 15 procentiem no kopējā tūristu skaita, un salīdzinājumā ar 2007.gadu tūristu skaits no Krievijas ir pieaudzis par 14 procentiem.
 
Šogad Jūrmalas pilsētas dome veic vairākas tūrisma mārketinga aktivitātes Krievijas tūristu tirgū. Tās ir dalība izstādē „MITT 2009”, dalība tūrisma darbsemināros, tūrisma informatīvo izdevumu izdošana un informācijas izplatīšana Krievijas plašsaziņas līdzekļos, tai skaitā Krievijas interneta portālos, Jūrmalas videoklipa demonstrēšana Krievijas TV, Krievijas tūrisma kompāniju un žurnālistu delegāciju uzņemšana un citas aktivitātes.

 

Pēdējās ziņas

2009-04-01 Stevie Nicks izdod DVD ierakstu
2009-04-01 Lieldienu gadatirgus Latgales priekšpilsētā
2009-03-31 airBaltic prezidents Bertolts Fliks uzrunās Eiropas reģionālo aviokompāniju pārstāvjus
2009-03-31 airBaltic uzsāks tiešos lidojumus no Rīgas uz Palangu
2009-03-31 Izdots Liepājas pavasara pasākumu plāns
2009-03-31 LMA studentu darbu izstāde "Mākslas akadēmijas dienas"
2009-03-31 Lieldienu jampadracis Tukuma ledus hallē
2009-03-31 Jauns izdevums "Kandavas apkārtnes Velo karte"
2009-03-31 Latviešu klarnetists Egīls Šēfers koncertē Libānā

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski