Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Izdots Liepājas pavasara pasākumu plāns

2009-03-31

Liepāja, 31. marts. Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs sadarbībā ar Liepājas tūrisma uzņēmējiem un kultūras pasākumu rīkotājiem ir izdevis aprīlī un maijā paredzēto pasākumu plānu. Skrejlapa paredzēta izplatīšanai Kurzemē, Vidzemē un galvenokārt Rīgā.

Pēc Liepājas Kultūras pārvaldes un tūrisma uzņēmēju iniciatīvas ir tapis jauns tūrisma materiāls – skrejlapa ar informāciju par aprīlī un maijā gaidāmajiem nozīmīgākajiem kultūras pasākumiem un Liepājas tūrisma uzņēmumu piedāvātajiem pakalpojumiem pilsētas viesiem. Turpmāk šādu izdevumu plānots sagatavot arī katram nākamajam vasaras mēnesim un uzsākto akciju – galvaspilsētas iedzīvotāju informēšanu par kultūras norisēm Liepājā – turpināt visas vasaras garumā.

Pirmais Liepājas kultūras pasākumu un tūrisma piedāvājumu reklāmas izdevums ir iespiests 5000 eksemplāros un sadarbībā ar Liepājas pārstāvniecību Rīgā aprīlī un maijā pirms nozīmīgākajiem pasākumiem tiks izplatīts Rīgā vietās, kur ir lielāka cilvēku plūsma – pilsētas centra parkos un uz ielām pie lielveikaliem, autoostā, dzelzceļa stacijā, lidostā, tūrisma informācijas centros, augstskolās, valsts pārvaldes iestādēs (Saeimā, ministrijās). Liepājas kultūras pasākumu plāns tiks nogādāts arī uz Kurzemes un Vidzemes tūrisma informācijas centriem. Tā kā izdevuma mērķauditorija ir gan Latvijas iedzīvotāji, gan arī ārvalstu tūristi, tad skrejlapās informācija ir latviešu un angļu valodā.

Pēdējās ziņas

2009-03-31 airBaltic prezidents Bertolts Fliks uzrunās Eiropas reģionālo aviokompāniju pārstāvjus
2009-03-31 airBaltic uzsāks tiešos lidojumus no Rīgas uz Palangu
2009-03-31 LMA studentu darbu izstāde "Mākslas akadēmijas dienas"
2009-03-31 Lieldienu jampadracis Tukuma ledus hallē
2009-03-31 Jauns izdevums "Kandavas apkārtnes Velo karte"
2009-03-31 Latviešu klarnetists Egīls Šēfers koncertē Libānā
2009-03-31 airBaltic uzsāks tiešos lidojumus no Rīgas uz Trumsi
2009-03-31 Nedēļu pirms Lieldienām muzejā Ģimenes sestdiena
2009-03-31 Rāznas nacionālais parks pretendē uz Eiropas izcilākā tūristu galamērķa statusu

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski