Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Četrdesmit gadu jubileja leģendārākajai Krievijas grupai "Машина времени” - četrdesmit pilsētas, četrdesmit labākās dziesmas

2009-03-26

Rīga, 26. marts. „Машина времени” jubilejas turneju uzsāk jau 29. martā ar uzstāšanos Kijevā. Rīgā divas stundas garo koncertu grupa sniegs šā gada 14. maijā „Arēnā Rīga” amfiteātra konfigurācijā. Biļešu iepriekšpārdošana turpinās un tās ir iespējams iegādāties visās Biļešu servisa, DUS Statoil un Reklamarket kasēs.
Pārdošanā ierobežotā skaitā laistas arī papildus biļetes par 15 latiem.

Šobrīd grupa aizvada pēdējos intensīvos mēģinājumus, lai koncerti būtu neaizmirstami, jo turnejas ar tādu uzstāšanos vairs nekad nebūs. Šie koncerti būs patiešām neatkārtojami, jo „Машина времени” faniem un mūzikas cienītājiem būs vienreizēja iespēja izbaudīt grupas ilgās pastāvēšanas laikā radītās vislabākās dziesmas.

Pirms četrdesmit gadiem pieci Maskavas 19. vidusskolas absolventi nodibināja savu grupu. Toreiz šādas grupas tika veidotas gandrīz katrā skolā, kurā bija daži mūzikas instrumenti un iespēja tos izmantot.. Šodien ar patiesu prieku un gandarījumu varam baudīt daiļradi, ko radījusi viena no visu laiku izcilākajām Krievijas roka grupām. „Машина времени” noticēja sev un ļāva noticēt citiem, ka īstam rokam ir iespējams pastāvēt dažādos politiskos un ekonomiskos laikos.

Grupas pastāvēšanas laikā ir mainījušies daudzi tās dalībnieki, kuri ir atstājuši savu iespaidu uz grupas izaugsmi. „Машина времени” ir kļuvusi daudzpusīga – tās skaņdarbus izpilda dažādi solisti. Lai gan pasniegta kā roka grupa, tā izpilda dažādu žanru mūziku. Skaņdarbu burvība ir tekstos un melodijā, jo daudzas populārākās dziesmas viņu repertuārā tiek spēlētas uz dažiem ģitāras akordiem vai tikai ar ģitāras solo. Grupa pašreizējā sastāvā (Andrejs Makarevičs - Андрей Макаревич,Aleksandrs Kutikovs - Александр Кутиков, Valērijs Jefremovs - Валерий Ефремов, Jevgēnijs Margulis - Евгений Маргулис, Andrejs Deržavins - Андрей Державин) četrdesmit gadu laikā ir spējusi radīt un saglabāt skaņdarbu burvību līdz pat mūsdienām.

Resursi internetā:
www.mashina.ru
www.mv-forum.com – fanu kluba mājas lapa
www.makar.info – Andreja Makarēviča mājas lapa


 

Pēdējās ziņas

2009-03-26 Nobalso par savu mīļāko foto akcijas "Cēsis ziemā!" bildi!
2009-03-26 Dziedātāja Diana Krall izdod jaunu albumu "Quiet Nights"
2009-03-26 Cēsu Jaunajā pilī turpināsies rekonstrukcijas darbi
2009-03-26 airBaltic piedāvā plašākas iespējas mājas lapā
2009-03-26 Akcija "Sporto un sildies!"
2009-03-26 Igo piedāvā jaunu singlu "Varbūt kādreiz"
2009-03-26 Grupa FINX dāvina cepumu
2009-03-26 Sanktpēterburga interesējas par Latgales tūrismu
2009-03-25 Noskaidroti iemesli, kāpēc cilvēki mazāk apmeklē restorānus un kafejnīcas

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski