Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Nobalso par savu mīļāko foto akcijas "Cēsis ziemā!" bildi!

2009-03-26

Cēsis, 26. marts. Noslēgusies Cēsu Tūrisma informācijas centra rīkotā foto akcija „Cēsis ziemā!” Tās ietvaros iesniegtas gandrīz 100 fotogrāfijas. Ziemā ietītos Cēsu pilsētas un apkārtnes objektus un ikdienišķos pilsētas mirkļus aicinām aplūkot Cēsu pilsētas domē, un noteikt arī savu simpātiju, kura, tāpat kā citu labāko fotogrāfiju autori, tiks paziņoti pēc Lieldienām.

Iestājoties astronomiskajam pavasarim, Cēsu Tūrisma informācijas centrs (Cēsu TIC) izsludinājis foto akciju „Cēsis pavasarī!” Ir tikai divi noteikumi – attēlos jābūt redzamiem Cēsu pilsētas un rajona apskates objektiem un bildei jābūt bildētai pavasarī.

Fotogrāfijas aicinām iesniegt Cēsu TIC mītnē – Apmeklētāju centrā, Pils laukumā 9, kā arī reģionālajās nodaļās – Piebalgas un Pārgaujas TIC. Viens autors var iesniegt līdz 10 fotogrāfijām digitālā un drukātā formātā. Vēlamais bildes izmērs ir, sākot no 13x18 cm.

Pavasara foto akcijas, kas noslēgsies, iestājoties astronomiskajai vasarai 2009.gada 21.jūnijā plkst.8.45, labāko fotogrāfiju autori saņems pārsteiguma balvas, fotogrāfijas būs aplūkojamas Vidzemes Vēstures un Tūrisma centra mājaslapā www.vvtc.cesis.lv sadaļā Fotogalerija, tiks iekļautas Cēsu un apkārtnes tūrisma informācijas bukletos, interneta portālos un citos vietēja un starptautiska mēroga informatīvajos materiālos par Cēsu pilsētu un apkārtni.

Konkurss „Cēsis pavasarī!” turpina rudenī un ziemā aizsāktās foto akcijas, kuru ietvaros iesniegtas 250 fotogrāfijas, kuras sniedz trāpīgu un pozitīvu iespaidu par Cēsīm un Cēsu rajonu. Rudens foto akcijas bilžu kolekciju var aplūkot Vidzemes Vēstures un Tūrisma centra mājaslapā www.vvtc.cesis.lv sadaļā Fotogalerija, kas pēc Lieldienām tiks papildināta ar ziemas foto akcijas bildēm.

Akcijas organizatori pasakās visiem dalībniekiem par radošo ieguldījumu Cēsu pilsētas un apkārtnes tēla veidošanā un popularizēšanā.

 

Pēdējās ziņas

2009-03-26 Četrdesmit gadu jubileja leģendārākajai Krievijas grupai "Машина времени” - četrdesmit pilsētas, četrdesmit labākās dziesmas
2009-03-26 Dziedātāja Diana Krall izdod jaunu albumu "Quiet Nights"
2009-03-26 Cēsu Jaunajā pilī turpināsies rekonstrukcijas darbi
2009-03-26 airBaltic piedāvā plašākas iespējas mājas lapā
2009-03-26 Akcija "Sporto un sildies!"
2009-03-26 Igo piedāvā jaunu singlu "Varbūt kādreiz"
2009-03-26 Grupa FINX dāvina cepumu
2009-03-26 Sanktpēterburga interesējas par Latgales tūrismu
2009-03-25 Noskaidroti iemesli, kāpēc cilvēki mazāk apmeklē restorānus un kafejnīcas

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski