Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Ar izstādēm aktīvās atpūtas cienītājiem Ķīpsalā atklāj pavasara sezonu

2009-03-19

Rīga, 19. marts. Par pavasara un vasaras tuvošanos liecina ne tikai kalendārs, bet arī trīs izstādes aktīvās atpūtas cienītājiem, kas, iezīmējot pavasara un vasaras atpūtas sezonas sākumu, ik gadu Ķīpsalā pulcē ceļotājus, atpūtniekus, motociklistus, makšķerniekus, laivu un jahtu cienītājus, ekstrēmās atpūtas piekritējus un visus, kam aktīva atpūta ir ļoti svarīga. Aktīvās atpūtas un sporta izstāde “Atpūta un Sports 2009”, motociklu un aksesuāru izstāde “Motocikls 2009”, kā arī laivu un jahtu izstāde “Baltic Boat Show 2009” notiks no 26. līdz 29. martam Ķīpsalā.

“Par spīti drēgnajam laikam un krīzei, pavasaris un vasara tuvojas un cilvēki tāpat kā līdz šim vēlas izbaudīt vasaras priekus, atpūsties un uzkrāt spēkus jaunam darba cēlienam. Izstādēs aktīvās atpūtas cienītāji varēs atrast visu nepieciešamo, lai sagatavotos pavasara un vasaras sezonai, turklāt daudzas lietas varēs iegādāties par ļoti pievilcīgām cenām, kādas “treknajos gados” bija grūti iedomājamas”, uzsver projekta vadītājs Mārtiņš Refbergs.

Ķīpsalā – viss aktīvai atpūtai!
Arvien vairāk cilvēku priekšroku dod aktīvai atpūtai, ceļojot pa Latviju vai ārpus tās ar velosipēdiem vai motocikliem, ejot pārgājienos, makšķerējot vai vizinoties ar laivām un jahtām. Izstāde “Atpūta un Sports 2009” tematiski ir sadalīta četrās daļās – “Velo 2009”, “Fitness 2009” , “Makšķerēšana 2009” un šī gada jaunums – “Camper 2009”, kas sniegs iespēju apmeklētājiem iepazīties ar jaunākajiem kemperu un dzīvojamo treileru modeļiem, to nomas iespējām, kā arī iegūt informāciju par papildu aprīkojumu ceļošanai ar auto.

Interese par vienu no dabai draudzīgākajiem pārvietošanās līdzekļiem – velosipēdu – turpina pieaugt, jo ar to var pārvietoties daudz ātrāk, ērtāk un lētāk nekā ar automobili. Zinoši speciālisti sniegs padomus un palīdzēs izvēlēties atbilstošāko velosipēdu gan kvalitātes, gan cenas un uzbūves ziņā. Papildus tam, plašais piedāvājums ļaus vienuviet salīdzināt dažādus produktus un pavasara akcijas cenas padarīs noskatīto velosipēdu pieejamāku. Sadaļa “Velo 2009” ietvers plašu visdažādāko velosipēdu, to rezerves daļu un piederumu klāstu, kā arī servisa pakalpojumus. Tāpat sadaļā būs arī veloaksesuāru, velotūrisma, veloceļojumu, velokartu un bokartu piedāvājums.

Tuvojoties pavasara un vasaras sezonai, cilvēki vēlas uzlabot savu fizisko formu, tādēļ sadaļā “Fitness 2009” apmeklētāji varēs iepazīties ar sporta un fitnesa klubu aprīkojumu, iekārtām un trenažieriem, sporta medicīnas precēm, uzzināt visu par uztura bagātinātājiem, kā arī apskatīt un iegādāties sporta apģērbus.

Četrās izstādes dienās Ķīpsalā daudzie Latvijas makšķernieki varēs atjaunot un uzlabot savu makšķerēšanas piederumu un aksesuāru arsenālu, uzzināt par inventāra nomu un izvēlēties jaunas makšķerēšanas vietas un maršrutus gan Latvijā, gan ārvalstīs. Savus aktuālākos piedāvājumus prezentēs makšķerēšanas bāzes, speciālie makšķerēšanas dīķi un ezeri. Sadaļā “Makšķerēšana 2009” varēs aplūkot un arī iegādāties jaunāko “Sebile”, “Strike Pro” vobleru kolekciju, “TICA” spoles un vēl daudz ko citu. Tāpat izstādes sadaļā varēs iegūt plašu informāciju par niršanu un zemūdens medībām, kā arī ar makšķerēšanu saistītajiem ceļojumiem un pasākumiem. Piemēram, Alūksnes pilsētas stendā tiks prezentētas makšķerēšanas iespējas Alūksnes ezerā un atpūtas iespējas pie ezera, kā arī būs iespēja iegūt vienas dienas bezmaksas licenci makšķerēšanai, spiningošanai un velcēšanai no laivas Alūksnes ezerā maijā.

Visu veidu ūdenstransports – vadošajā izstādē Baltijā
Izstādē “Baltic Boat Show 2009”, kas ir plašākā jahtu, kuteru un atpūtas uz ūdens izstāde Baltijā, ūdens atpūtas cienītājus priecēs visu veidu ūdens transports – sākot no airu laivām un kajakiem līdz ūdens motocikliem, jahtām un kuteriem. Izstādē būs pārstāvēti tādi pasaulē pazīstami zīmoli kā buru jahtas “Beneteau” un “Dehler”, motorjahtas “Jeanneau”, “Nimbus”, “MacGregor”, kuteri “Crowline”, “Galeon”, “Grew”, “Malibu”, “Montery”, “Sealine”, “Sea Ray”, “Mastercraft”, “TopCat” katamarāni, kā arī ātrumlaivas ikdienas lietošanai un sacensībām “Fountain Powerboat”. Izstādē būs aplūkojams arī plašs negrimstošo izklaides laivu “SitOnTop” un piepūšamo laivu “OUTLAND” modeļu klāsts, kā arī jauni, ekskluzīvi jūras kajaku modeļi.

Plašā sortimentā būs pārstāvēts arī jahtu un kuteru aprīkojums, glābšanas aprīkojums, burāšanas inventārs un apģērbs, airēšanas inventārs, tostarp arī airēšanas aksesuāri no “Egalis” un “RTM” (Francija) un “Artistic” (Vācija), kas ir vieni no labākajiem un kvalitatīvākajiem airētāju apģērbu ražotājiem, kā arī viss laivu apkopei, remontam un modernizācijai. Ķīpsalā būs iespēja ne tikai noskatīt sev piemērotāko ūdenstransportu un burāšanas piederumus, bet arī izmantot daudzās eksponentu akcijas un īpaši izdevīgos izstādes piedāvājumus.

Latvijas motosezonas atklāšanas ievadpasākums
Izstādē “Motocikls 2009” piedalīsies visu ievērojamāko motociklu marku pārstāvji un izplatītāji, tādēļ izstādes apmeklētāji varēs gūt vispusīgu ieskatu motociklu pasaulē un, konsultējoties ar speciālistiem, izvēlēties jebkuru sev vēlamo marku un veidu motociklus, motorollerus un kvadriciklus – “Aprilia”, “CPI”, “Derbi” “Ducati”, “Geely”, “Gilera”, “Harley Davidson”, “Husaberg”, “Husqvarna”, “Jordan”, “Kawasaki”, “KTM”, “Kymco”, “Piaggio”, “Suzuki”, “Polaris”, “Yamaha”, “Vespa” par īpaši pievilcīgām izstādes cenām. Tāpat būs iespējams iegādāties motociklu rezerves daļas, apģērbus un aksesuārus, tostarp arī Shot motokrosa ekipējums (Francija). Domājot par mazajiem braucējiem, izstādē tiks prezentēti arī bērniem piemēroti jaudīgi elektriskie kvadricikli ar gumijas riteņiem.

Šeit būs iespēja tikties ar aktīvajiem motoklubiem, kā arī apskatīt motoklubu skaistākos un oriģinālākos braucamos. Ja kāds ir izlēmis nākamo sezonu uzsākt kā aktīvs motobraucējs, tad šī izstāde būs īstā vieta, kur iegūt visu nepieciešamo informāciju, savukārt esošajiem motobraucējiem izstāde ir lieliska iespēja labi sagatavoties sezonai.

Izstādes darba laiks:
26.martā         11.00–19.00
27.un 28. martā    10.00–19.00
29. martā        10.00–17.00

Ieejas biļetes cena Ls 3,50
Pensionāriem, skolēniem – Ls 2,00
Ģimenei (2 + 2) – Ls 8,00

 

Pēdējās ziņas

2009-03-19 Pianistes Ievas Ošas un altista Matiasa Maurera koncerts
2009-03-19 MALEK autonoma atvērusi jaunu diennakts autoservisu
2009-03-19 Dailes teātrī top muzikāla drāma "Priekules Ikars"
2009-03-19 "Melo–M" apkārt pasaulei!
2009-03-19 Zemledus makšķerēšanas sacensības "Alūksne 2009"
2009-03-19 Lemberga Hūtē ziemas prieki vēl tikai šonedēļ
2009-03-18 Vēl divas dienas var piedalīties foto akcijā "Cēsis ziemā!"
2009-03-18 Starptautiskā lidosta "Rīga" ir trešā straujāk augošā lidosta Eiropā
2009-03-18 Cēsīs notiks Padomju represijās cietušajiem veltīti atceres pasākumi

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski