Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Dienas laikā pārdod vairāk nekā pusi Enrikes Iglesiasa koncerta biļešu

2009-03-18

Rīga, 18. marts. Koncertaģentūra "FBI" informē: Kopš pirmdien uzsākta publiskā biļešu tirdzniecība uz latino superzvaignzes Enrikes Iglesiasa koncertu, nopirktas jau vairāk nekā puse no pieejamajām biļetēm jeb aptuveni 7 000 biļešu. Mūziķis 12 000 apmeklētāju ietilpīgajā "Arēnā Rīga" koncertu sniegs 27. aprīlī.

Gatavojoties "Greatest Hits" Eiropas turnejai, kuras ietvaros Enrike Iglesiass uzstāsies arī Latvijā, mūziķis paralēli turpina darbu ierakstu studijā. Enrike stāsta: "Pašlaik strādāju pie divu jaunu albumu ieraksta – viens būs angļu, bet otrs spāņu valodā. Pirms došanās turnejā gribu izdarīt maksimāli daudz, lai jaunie albumi pēc iespējas ātrāk nonāktu pie klausītājiem. Tagad daudz laika veltu dziesmu rakstīšanai un domāju, ka abus ierakstus pabeigšu drīz pēc atgriešanās no tūres."
 
Mūziķis atzīst, ka ir liels videofailu apmaiņas vietnes "YouTube" fans. Tieši tur, vērojot visdažādākos mūzikas video ierakstus, mūziķis smēlies iedvesmu vairākiem savu dziesmu videoklipiem. "Stundām ilgi varu pētīt profesionāļu un amatieru nofilmētos mirkļus un bieži, pateicoties tiem, man galvā iešaujas jaunas domas. Tieši pēc ilgas "sērfošanas" "YouTube" atradu dažas lieliskas idejas manas jaunākās dziesmas "Takin' Back My Love" video. Manuprāt, rezultātā tas ir viens no labākajiem videoklipiem, kāds bijis kādai no manām dziesmām!"
 
Dziesmas "Takin' Back My Love" videoklipu iespējams noskatīties mūziķa oficiālajā mājas lapā www.enriqueiglesias.com.
 
Turpinās biļešu pārdošana uz Enrikes Iglesiasa koncertu Latvijā, tās iespējams iegādāties "Biļešu servisa" kasēs, kā arī internetā www.bilesuserviss.lv. Sēdvietas maksā 25 Ls, 30 Ls un 35 Ls. Fanu zonas (atradīsies skatuves priekšā) biļetes cena ir 35 Ls.
 
Tirdzniecībā pieejamas arī VIP biļetes par 80 Ls, kas ietver sēdvietu atsevišķā ložā, atsevišķu VIP ieeju, uzkodas un dzērienus, atsevišķu bāru ložu stāvā un atsevišķu terasi smēķētājiem.
  

Pēdējās ziņas

2009-03-18 Vēl divas dienas var piedalīties foto akcijā "Cēsis ziemā!"
2009-03-18 Starptautiskā lidosta "Rīga" ir trešā straujāk augošā lidosta Eiropā
2009-03-18 Cēsīs notiks Padomju represijās cietušajiem veltīti atceres pasākumi
2009-03-18 Meklēs labāko lielā hokeja mazo fanu
2009-03-18 Sākoties pavasarim, Cēsīs iedegsies petrolejas lukturi
2009-03-18 Zaļajā tirdziņā Cēsīs Rožu laukumā pirmo reizi plašā izvēlē būs piena produkti
2009-03-18 Sinfonietta Rīga uzņem kolorītus viesus - vācu diriģentu Kristofu Popenu un franču čellistu Anrī Demarketu
2009-03-18 Darbu sācis lidostas uzziņu dienests 1187
2009-03-18 "Dzīvnieku draugu fonda" rīkotā fotoizstāde "Kanādas pūpoli"

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski