Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Jūrmalā ir Latvijas labākie restorāni

2009-03-17

Jūrmala, 17. marts. Konkursā „Latvijas labākais tirgotājs 2008” galveno balvu restorānu kategorijā ir ieguvis Jūrmalas restorāns „Preatore”, kas atrodas  Baznīcas ielā 2, Dubultos.

Uzvarētāju balvas tika pasniegtas arī citiem Jūrmalas ēdināšanas uzņēmumiem: SIA „Nelde” restorānam „Caviar Club” un „Il’Sole”; SIA „Līgo MV” restorānam „Aquarius”; SIA „Augstceltne” kafejnīcai „Kurši” Slokā; SIA „Jaunais draugs” krogam „Cotton Club”; SIA bistro „Dukāts”; SIA „AEF” restorānam – picērijai „Pizza Pasta”; SIA „Moin” viesnīcas restorānam „MaMa”; SIA „SID - Jūrmala” kafejnīcai „Cafe 53”.

Atzinības rakstu par piedalīšanos konkursā saņēma SIA „RECTOR” viesnīcas restorāns „Baltā Pūce”.

„Jūrmalas pilsētas domei ir patiess prieks par pilsētas uzņēmējiem, kas ir pierādījuši profesionalitāti, meistarību un viesmīlību, piedāvājot savus pakalpojumus, ko apliecina šie augstie novērtējumi,” par Jūrmalas ēdināšanas uzņēmumu sasniegumiem  gandarīts Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētājs Ģirts Trencis. „Lai attīstītu ēdināšanas uzņēmumu sniegto pakalpojumu kvalitāti, kas ir ļoti būtiski viesu piesaistē kūrortpilsētā, un lai popularizētu labākos ēdināšanas uzņēmumus, Jūrmalas pilsētas dome katru gadu rīko konkursu „Jūrmalas labākais ēdināšanas uzņēmums”. „Preatore” jau 2008.gadā atzinām par labāko restorānu Jūrmalā.”

Šogad Jūrmalas pilsētas domes organizētais konkurss norisināsies pavasarī/vasarā, un visi Jūrmalas ēdināšanas uzņēmumi ir aicināti piedalīties šajā konkursā. Konkurss tiks izsludināts tuvākajā laikā. To rīko Jūrmalas pilsētas dome sadarbībā ar Jūrmalas uzņēmēju konsultatīvo padomi, ko vada uzņēmējs Aleksandrs Bērzkalns. Informācija par konkursu tiks publicēta Jūrmalas pilsētas domes oficiālajā mājas lapā www.jurmala.lv un laikrakstā „Jūrmalas Ziņas”.

Nacionālais konkurss "Latvijas labākais tirgotājs" notiek kopš 1995. gada. Latvijas tirgotāju asociācija to rīko kopīgi ar Latvijas Pašvaldību savienību. Konkursa mērķis ir popularizēt labākos tirdzniecības, ēdināšanas un pakalpojumu uzņēmumus, paaugstināt nozarē strādājošo profesionalitāti un iepazīstināt ar tiem plašu sabiedrību.

 

Pēdējās ziņas

2009-03-17 Tūristu skaits Jūrmalā 2008. gadā palicis nemainīgs
2009-03-17 Talsos rīko 9. Kurzemes tūrisma konferenci
2009-03-17 Izstāde "Ziedi... ziedēt... ziedot..."
2009-03-17 EMERGENZA jauno grupu konkurss turpinās
2009-03-16 Jūrmala piesaka savas pludmales Zilajam karogam
2009-03-16 Liepājnieki atklāj konkursu "Jaunās zvaigznes 2009"
2009-03-16 Sākas biļešu pārdošana uz Enrikes Inglesiasa koncertu Latvijā
2009-03-16 Ozols izdod albumu "Neatkarība"
2009-03-16 Reinšteins aicina savā sapņu bulvārī

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski