Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS
  Pirmo reizi atjaunotajā Liepājas estrādē skanēs simfoniskās mūzikas koncerts    

Ziņas

Liepājas reģiona tūrisma informācijas biroja organizētie gidu kursi guvuši negaidīti lielu atsaucību

2009-03-13

Liepāja, 13. marts. Liepājas reģiona tūrisma informācijas biroja organizētie Liepājas pilsētas un rajona gidu kursi guvuši negaidīti lielu atsaucību. Kursiem pieteikušies vairāk kā 60 dalībnieki.

Otrdien, 10.martā sākās LRTIB organizētie Liepājas pilsētas un rajona gidu kursi. Kursi ilgs 2 mēnešus un kursu noslēgumā dalībnieki pēc sekmīgi nokārtota teorētiskā eksāmena un novadītas kvalifikācijas ekskursijas saņems gida sertifikātu, kas derīgs 2 gadus.

Uzaicinājumam pieteikties kursos atsaucās negaidīti daudz interesentu – sākotnēji nodarbības bija plānotas 40 dalībniekiem, taču šobrīd grupā ir 62 esošie un topošie gidi. Lai arī lektoriem nav viegli strādāt ar tik lielu grupu, tūrisma biroja darbinieki vienojās dot visiem interesentiem iespēju iziet apmācību kursu, lai sadarbībā ar LRTIB varētu vadīt ekskursijas pa pilsētu un rajonu.

Gidu kursus atbalsta Liepājas viesnīcas, piedāvājot nodarbībām konferenču zāles. Šī ir laba iespēja viesnīcniekiem iepazīstināt nākamos gidus ar savu uzņēmumu un piedāvātajiem pakalpojumiem. Bez tam šiem sadarbības partneriem ir iespēja 2 darbiniekus bez maksas sūtīt gidu kursos. Plašākas zināšanas par tūrisma iespējām Liepājā ļaus viesnīcu darbiniekiem palīdzēt pilsētas viesiem plānot Liepājas apskati.

Lai arī ziema vēl nepamet Liepāju, pavasaris pavisam noteikti nav aiz kalniem, un līdz ar to tuvojas arī tūrisma sezona. Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs sadarbībā ar jaunajiem Liepājas gidiem varēs tūristiem piedāvāt gan jau ierastās ikdienas ekskursijas „Tiksimies Rožu laukumā!” un „Liepāja – kā pa notīm!”, gan ekskursijas ar Tūrisma Taksi, gan arī interesantus ceļojumus grupām pa Liepājas vēsturiskajām un kultūras vērtībām.
 

Pēdējās ziņas

2009-03-13 Olimpiskā centra "Ventspils" viesnīcā sāks darboties jauna kafejnīca "Olimps"
2009-03-13 Viesnīcu un restorānu nozarei jāpiemēro samazinātā PVN likme
2009-03-13 Horeogrāfes Olgas Žitluhinas dejas kompānijas izrāde Dances of the Lost
2009-03-13 Tuvojas pirmizrāde komēdijai "Vakariņas ar muļķi"
2009-03-13 Jūrmala aktīvi piesaista Baltijas valstu tūristus
2009-03-13 Ieelpo pavasari Lemberga Hūtē
2009-03-13 Notiks zemledus makšķerēšanas sacensības "Alūksne 2009"
2009-03-13 Kriss Kornels pārsteidz jaunajā albumā
2009-03-13 Izstāde "Kad Daugava mostas"

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski