Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Karostas cietums - viena no spoku apsēstākajām vietām pasaulē

2009-03-11

Liepāja, 11. marts. Pagājis tieši mēnesis kopš izmeklēšanu Karostas cietumā pabeidza Starptautisko Spoku mednieku (GHI, Ghost Hunters International) komanda, kas Karostas cietumā veidoja raidījumu ASV TV zinātniskās fantastikas kanālam Sci Fi (Science Fiction). Kā solīts, raidījums par Karostas cietumu nesen demonstrēts ASV televīzijas kanālā, un tagad to var noskatīties internetā arī Latvijā. Raidījums pieejams Karostas cietuma mājas lapā http://www.karostascietums.lv/new/jaunumi.htm

Izmeklēšana Karostas cietumā ilga veselu nedēļu februāra sākumā. Gan izmeklēšanas gaita, gan tās rezultāti atspoguļoti raidījumā. Paranormālo parādību mednieki centās nonākt personīgā saskarē ar spokiem, kas mīt Karostas cietumā. Viņi aicināja tos uz kontaktu, uzdeva jautājumus un saņēma arī atbildes. Tajā pat laikā tika veikta speciāla zinātniskā izmeklēšana, izmantojot īpaši jūtīgas ierīces skaņas, kustību, temperatūras un elektromagnētiskā lauka svārstību uztveršanai.

Kā raidījumā atzīst spoku mednieki, Karostas cietums ir ļoti „dzīva” vieta. Pat vēl vairāk – Karostas cietums paranormālo parādību ziņā, iespējams, ir viena no visaktīvākajām vietām, kur spoku mednieki jebkad ir bijuši. GHI komandai izdevās ne tikai nonākt personīgā saskarē ar spoku – to dzirdēt, sajust, redzēt, bet arī konstatēt neparasto parādību klātesamību ar uztvērēju palīdzību.

Lai arī līdz šim gandrīz katrs cietuma darbinieks ar spoku kaut kādā veidā bija saskāries, tūristiem par to tika stāstīts tikai retumis. Tagad, balstoties uz spoku mednieku izmeklēšanas rezultātā iegūtajiem pārliecinošajiem pierādījumiem, paredzams, ka nākotnē apmeklētāju interese par paranormālajām parādībām cietumā varētu ievērojami palielināties. Tāpēc Karostas cietuma radošais kolektīvs gatavo jaunu piedāvājumu – „Pa spoku mednieku pēdām”.

Zinot, ka Sci Fi (Science Fiction) televīzijas auditorija tikai Amerikā vien pārsniedz trīs miljonus skatītāju, paredzams, ka ASV tūristu skaits Liepājā pieaugs.


 

Pēdējās ziņas

2009-03-11 Grupa "Машина времени" jubilejas turnejas ietvaros uzstāsies Rīgā
2009-03-11 Tiek aktualizēts piedāvājums jaunlaulātajiem
2009-03-11 Izstādē "VIVATTUR 2009" veiktās aptaujas rezultāti
2009-03-11 De Phazz ieraksta albumu kopā ar orķestri
2009-03-11 Līdz kafejnīcas Leningrad jubilejai tikai nedēļa!
2009-03-11 Lauku tūrisms Eiropas un pasaules tūristiem
2009-03-11 Uz izrādi "Punktiņa un Antons" Dailes teātrī - ģimenes biļete
2009-03-10 Lidojumi ar paraplānu Daugavpilī
2009-03-10 Latvijas lauku tūrisma konference

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski