Liepāja, 10. marts. 12.martā, plkst. 16:00 Liepājā, viesnīcas „Promenade Hotel” mākslas galerijā “Promenade” atklās mākslinieka Jura Ģērmaņa darbu izstādi „Sievietes un ziedi”.
„Mākslu izprotu kā niansētu bagātas un jūtīgas dvēseles atspoguļojumu”, teicis gleznotājs Juris Ģērmanis un gaidāmajā izstādē Liepājā piedāvās baudīt sievišķo formu neatkārtojamo savdabību, miesas glāsmainumu, erotismu un gleznās fiksētas dvēseles noskaņojumu nianses.
Jura Ģērmaņa daiļrade aptver dažādus žanrus - ainavas, portretus, aktus, un tieši pēdējie, papildināti ar ziedu kompozīcijām, Liepājas izstādē būs dominējošie.
Aktu glezniecībai mākslinieks pievērsies jau kopš jaunības un, kā izstādē būs redzams dažāda formāta un gadu darbos, šajā žanrā Juris Ģērmanis arvien tiecas pēc vienkāršības un dabiskuma, pozu un figūru raksturu izteiksmības. Izstādē būs skatāmi gan temperamentīgas un draiskulīgas, gan sapņainas un mierīgas noskaņas darbi.
Izstādes atklāšana un tikšanās ar mākslinieku Juri Ģērmani notiks š. g. 12.martā plkst. 16:00, mākslas galerijā „Promenāde”, Vecā ostmalā 40, Liepājā. Aicināti visi interesenti!
Izstāde būs skatāma līdz š.g. 16.aprīlim, ieeja - brīva.
Relīzi sagatavoja:
Agnese Āne
Viesnīcas „Promenade Hotel”
Konferenču centra un mākslas galerijas vadītāja