Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS
  Pirmo reizi atjaunotajā Liepājas estrādē skanēs simfoniskās mūzikas koncerts    

Ziņas

Liepāja starptautiskā tūrisma izstādē Viļņā

2009-03-03

Liepāja, 3. marts. Laikā no 27. februāra līdz 1.martam Viļņā notika starptautiskā tūrisma izstāde „VIVATTUR 2009”, kurā plaši un atraktīvi tika reklamēts Liepājas pilsētas un rajona tūrisma piedāvājums.

Ar dalību starptautiskajā tūrisma izstādē Viļņā Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs ir noslēdzis tūrisma izstāžu sezonu. Šogad Lietuvā Liepāja un Liepājas rajons tika pārstāvēts plašāk kā citus gadus – pilsētai un rajonam bija noīrēts atsevišķs stends, kurā savu tūrisma piedāvājumu reklamēja 12 dalībnieki: viesnīcas „Promenade Hotel”, „Līva”, „Hotel Kolumbs”, „Fontaine Royal”, „Jūrnieka ligzda”, viesu nami „Šķiperi” un „Vērbeļnieki” , tūrisma aģentūra „Maks”, Rucavas pagasta tūrisma uzņēmēji, Latvijas Piena muzejs, Karostas cietums un tūrisma informācijas birojs. Izstādē tika prezentēti Liepājas pilsētas un rajona tūrisma informācijas materiāli lietuviešu un krievu valodā, bez tam uzņēmēji bija sagatavojuši arī vizuālo materiālu – gan video, gan foto materiālus.

Liepājas prezentācija bija ļoti atraktīva un piesaistīja apmeklētāju uzmanību – Karostas cietums piedāvāja fotografēties īpašā padomju laika foto stendā, savukārt Latvijas Piena muzejs piedāvāja apmeklētājiem slaukt govi, un turpat uz vietas tika kults sviests. Arī citi uzņēmēji bija sarūpējuši nelielus suvenīrus gan saviem sadarbības partneriem gan arī stenda apmeklētājiem. LRTIB pirmo reizi prezentēja jaunu, tieši Viļņas tūrisma izstādei izgatavotu suvenīru – Liepājas pludmales smiltis stikla pudelītē ar pastāstu par Liepāju – pilsētu pie jūras. Atraktivitāti vairoja arī Liepājas ceļojošā cirka „Beztemata” mīmi, kas Liepājas vārdu popularizēja visā izstādes teritorijā.

Interese par Liepāju kā iespējamo tūrisma galamērķi no izstādes apmeklētāju puses bija negaidīti liela; izstādes laikā notika arī loterija, kurā piedalījās apmeklētāju aizpildītās anketas. Loterijas balvas piedāvāja viesnīca „Promenade Hotel”, viesnīca „Kolumbs” un Karostas cietums. Nu jau ir zināmi arī loterijas balvu ieguvēji – Romanas Darulis varēs apmeklēt Karostas cietuma izrādi „Aiz restēm”, Jonas Malinauskas varēs pavadīt nedēļas nogali viesnīcā „Hotel Kolumbs”, bet Vaida Barysaite – viesnīcā „Promenade Hotel”.

Īpašs paldies viesnīcai Europa City Amrita Hotel, kas visiem Liepājas stenda dalībniekiem piedāvāja naktsmītnes sava tīkla viesnīcā Viļņā par īpašām cenām.

Informāciju sagatavoja:
Zane Gaile
LRTIB ienākošā tūrisma speciāliste
 

Pēdējās ziņas

2009-03-03 Jūrmalas pilsētas dome iebilst pret antireklāmu
2009-03-03 Sarunas par kopuzņēmuma nodibināšanu Jaunās Starptautiskās lidostas "Rīga" celtniecībai turpinās ar konsorciju TAV/Skonto būve
2009-03-03 Nirnbergas Mākslas akadēmijas izstāde Nürnberg - Rīga
2009-03-03 No 5. marta - Dailes teātrī biļetes uz maija un jūnija izrādēm
2009-03-03 Atklāta Latvijas vēstniecība Ēģiptes Arābu Republikā
2009-03-02 Projekta "Viens atvaļinājums - divas valstis" ietvaros labiekārtos Ventspils pludmali
2009-03-02 Latvijas Nacionālais teātris. Aiz priekškara
2009-03-02 Latvijas lauku tūrisma konference
2009-03-02 Ārlietu ministrija izsludina drošas ceļošanas mēnesi!

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski