Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Latvijas Mākslas akadēmijā jau 71. karnevāls!

2009-02-26

Latvijas Mākslas akadēmijā jau 71. karnevāls!
27. februārī 19:00 – 6:00


Š.g. 27. februārī Latvijas Mākslas akadēmijā notiks 71. ikgadējais Latvijas Mākslas akadēmijas karnevāls “Hipiju Ferma”. No pulksten 19.00 līdz 6:00 rītā ikviens ir aicināts ierasties, tērpts savā interpretācijā par hipiju fermu (oriģinālāko tērpu autori tiks apbalvoti) un baudīt hipijiskās fermas noskaņas, par kurām rūpēsies R. Gobziņš & Resnie Putni, Inokentijs Mārpls, “Kuchenbeat”, DJ AG & Raitis/Romantixx, Red Bull “ Muzikālais tanks” ar Dj Uldi Rudaku pagalmā un citi mūziķi.

Šī gada karnevāls LMA tradīcijās izceļas ar jauninājumu, paralēli dejām un muzikāliem priekšnesumiem ieviešot kulturālas izklaides - LMA studentu un pasniedzēju mākslas darbu izstādes, Durex & Dirty Painting performance, filmas uz trepēm un citas hipiju garā ieturētas aktivitātes.

Laikā no plkst.19:00 līdz 23:00 karnevāla apmeklētāji tiek aicināti apmeklēt divas LMA studentu un pasniedzēju izstādes:

Izstāde "Eksperiments" 13. telpā. Izstādes viena no pamatidejām ir veicināt sabiedrības un mākslas dialogu, iepazīstināt ar jaunajiem māksliniekiem un viņu tik dažādajiem māksliniecisko izpausmju veidiem. Eksperiments kā tēma izvēlēta tādēļ, lai akcentētu to, ka šāds pasākums (izstāde) nekad nav noticis karnevāla laikā, kā arī to, ka LMA mācību procesā notiek nepārtraukti izmēģinājumi ar materiāliem, tehniku, formām un idejām, lai iegūtu pēc iespējas labāku rezultātu, ko varēs arī aplūkot šajā izstādē. Izstādē tiks pārstāvētas lielākā daļa LMA nodaļu un būs apskatāmi glezniecības, grafikas, metāla dizaina, tēlniecības un video darbi, kā arī instalācijas un dizaina objekti. „Eksperimentā” piedalās: Brigita Zelča, Laura Ose, Agita Šteinberga, Aigars Kokins, Kārlis Stiģis, Sofija Šellare, Anna Kivlāne u.c. „Eksperimenta” kuratore – Alise Rogule, tel. 26050675.

Izstāde „Drukāts!” 25. telpā. LMA studentu un profesoru darbu izstādes „Drukāts!” ekspozīcija veidota ar WMT Baltic audumu apdrukas tehnoloģijām. Izstādes ideja ir parādīt radošus pielietojumus audumu apdruku tehnoloģijām, ko piedāvā minētā firma. Izstādē būs apskatāmas gan gleznu reprodukcijas, gan 3D objekti un instalācijas. Izstādē piedalās: LMA rektors prof. Aleksejs Naumovs, LMA prorektors prof. Kristaps Zariņš, studenti un pasniedzēji – Elīna Ģibiete, Jekaterina Alksne, Viola Karule, Sergejs Ivanovs, Jānis Dukāts, Laura Bistrakova, Kristīne Bula, Madara Matisone, Ligita Dekšeniece. „Drukāts!” kuratore – Elīna Ģibiete, tel. 26396046


Slāpes remdēs un prātus dullinās bufetes “Gauja” vietējais bārs.
LMA studentiem ieeja 3lati, viesiem 7 lati.
Sīkāka informācija par karnevālu
http://www.lma.lv/

Gaidīsim Jūs karnevālā!

Pēdējās ziņas

2009-02-26 Noskaidroti konkursa "Jaunietis Eiropā!" pirmās kārtas uzvarētāji
2009-02-26 Grupa "Машина времени" uzsāks jubilejas turneju
2009-02-26 Aicinām uzslavēt Cēsu Tūrisma informācijas centra darbiniekus!
2009-02-26 Mākslinieka Artura Bērziņa ceļojošā personālizstāde "Bez nosaukuma"
2009-02-26 Kur tiksies Vidzemes lībiešu pēcteči?
2009-02-26 Jāzepa Vītola I Latvijas mūzikas skolu koru un ansambļu konkurss
2009-02-26 Pirts mājas "Dārziņi" pirts prieki par īpašām pavasara cenām
2009-02-26 Jauno mākslas zinātnieku projekts - izstāde "Pārtilts"
2009-02-26 Rīgā pieaug Baltijas tranzītpasažieru skaits

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski