Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Noskaidroti konkursa "Jaunietis Eiropā!" pirmās kārtas uzvarētāji

2009-02-26

Rīga, 26. februāris. Par konkursa „Jaunietis Eiropā!” pirmās kārtas uzvarētāju ir kļuvusi Monta Ušča, kura balvā saņems aktīvās atpūtas komplektu – tūrisma mugursomu, telti, guļammaisu un citas atpūtai dabā noderīgas lietas.

Konkursa I kārtā piedalījās 44 dalībnieki, kuru atbildes uz jautājumiem un radošos darbus vērtēja žūrijas komisija 4 cilvēku sastāvā: Matīss Meijers (Camberwell College of Arts, Londona), Kaspars Kreics (Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā), Anete Enikova (biedrība „Homo Culturalis”), un Deniss Fedotovs, (Jauniešu kultūras portāls HC.LV).

Iesniegtie radošie darbi, kuros bija jāattēlo, kāds ir šodienas jaunietis Eiropā, ir ļoti daudzveidīgi – kolāžas, pašsacerētas dziesmas, prezentācijas, komiksi, esejas, bildes, tāpēc tos vērtēt bija ļoti interesanti. Priecājamies, ka jaunieši norāda ne tikai uz pozitīvajām iespējām, ko sniedz Eiropas Savienība, bet arī uz lietām, kuras tie vēlētos redzēt labāk.

Domājam, kopīgo jauniešu noskaņojumu ļoti labi raksturo citāts no Asnātes Kažokas darba: „Šodienas jaunieša Eiropas Savienībā moto ir: „Iespējas ir otrajā plānā, visam pamatā esi tu pats. Ja pratīsi izmantot un pielietot visu, kas tev dots, iegūsi visu vai neko… Atkarībā no tā, kā tu to izdarīsi, tu veidosi savu nākotni.”

Asnāte un Ieva Bondare pēc iegūto punktu skaita ir ierindojušās otrajā un trešajā vietā un saņems veicināšanas balvas - abonementus žurnālam „GEO” par dabu, ekoloģiju, jaunām tehnoloģijām,   un daudzām citām jomām. Ar uzvarētājiem konkursa organizatori sazināsies personīgi līdz 6.martam. Pārējo dalībnieku rezultāti ir aplūkojami interneta vietnē http://www.hc.lv/konkurss/rezultati/.

25. februārī tika atklāta konkursa otrā kārta, kurā vēl var paspēt iesaistītīties visi 15-20 gadus jauni jaunieši un iegūt konkursa galveno bsalvu - apmaksātu braucienu divām personām uz Roskildes festivālu vai citas vērtīgas balvas! Sekojiet informācijai par konkursu „Jaunietis Eiropā!” interneta vietnē http://www.hc.lv/konkurss/ !


Konkursu organizē Jauniešu kultūras portāls HC.LV sadarbībā ar Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā. Par papildus balvām konkursa uzvarētājiem ir parūpējušies arī SEB banka, mobilo sakaru operators Bite, radio „Eiropas Hītu Radio” un kompānija „Platforma Music”.
 

Pēdējās ziņas

2009-02-26 Latvijas Mākslas akadēmijā jau 71. karnevāls!
2009-02-26 Grupa "Машина времени" uzsāks jubilejas turneju
2009-02-26 Aicinām uzslavēt Cēsu Tūrisma informācijas centra darbiniekus!
2009-02-26 Mākslinieka Artura Bērziņa ceļojošā personālizstāde "Bez nosaukuma"
2009-02-26 Kur tiksies Vidzemes lībiešu pēcteči?
2009-02-26 Jāzepa Vītola I Latvijas mūzikas skolu koru un ansambļu konkurss
2009-02-26 Pirts mājas "Dārziņi" pirts prieki par īpašām pavasara cenām
2009-02-26 Jauno mākslas zinātnieku projekts - izstāde "Pārtilts"
2009-02-26 Rīgā pieaug Baltijas tranzītpasažieru skaits

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski