Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Grupa "Машина времени" uzsāks jubilejas turneju

2009-02-26

Rīga, 26. februāris. Krievijas leģendārā rokgrupa „Машина времени” savu četrdesmito jubileju atzīmēs ar koncertu, kurā skanēs četrdesmit dziesmas - klausītāju iemīļotākās. Protams, arī koncertu skaits paredzēts atbilstošs - četrdesmit. Uzstāties plānots ne tikai Krievijā, bet iespējams arī bijušajās Padomju bloka valstu lielākajās pilsētās.

Grupas līderis Andrejs Makarevičs: “Man ne īpaši patīk jubilejas, un četrdesmit gadus it kā neviens neatzīmē. Bet kāpēc gan pakļauties aizspriedumiem, ja ir tik labs iemesls, lai kaut ko izdomātu un noorganizētu.”

Grupas oficiālajā mājas lapā www.mashina.ru tika izveidots dziesmu saraksts, kurā bija iespēja balsot par mīļākajām no apmēram 600 dziesmām, kas daudzus gadus nav skanējušas radio ēterā un uz skatuves. Balsošanas rezultātā jubilejas turnejai tika izvēlētas 40 dziesmas- tātad pašas labākās un klausītāju sirdīm tuvākās, kas liecina, ka šie koncerti būs neatkārtojami, jo „Машина времени” faniem un mūzikas cienītājiem būs vienreizēja iespēja izbaudīt grupas ilgās pastāvēšanas laikā radītās vislabākās dziesmas. Visu martu grupa pavadīs intensīvos mēģinājumos, lai turneja būtu neaizmirstama un skatītājiem patiešām baudāma.

Ar grupas „Машина времени” mūziku ir izaugušas vairākas paaudzes, viņus ciena un mīl, jo viņi ir spējuši palikt uzticīgi mūzikai un kopīgi strādāt, lai priecētu publiku. Viņi ir likuši noticēt, ka pastāv īsts roks, un spējai eksistēt dažādos laikos un dažādos politiskos un ekonomiskos apstākļos. Grupa vēl joprojām izdod albumus, savukārt viņu koncertu grafikā nav brīvu datumu vairākus mēnešus uz priekšu, kas viņus padara par dzīvām leģendām.

Resursi internetā:
www.mashina.ru
www.mv-forum.com – fanu kluba mājas lapa
www.makar.info – Andreja Makarēviča mājas lapa

Pēdējās ziņas

2009-02-26 Latvijas Mākslas akadēmijā jau 71. karnevāls!
2009-02-26 Noskaidroti konkursa "Jaunietis Eiropā!" pirmās kārtas uzvarētāji
2009-02-26 Aicinām uzslavēt Cēsu Tūrisma informācijas centra darbiniekus!
2009-02-26 Mākslinieka Artura Bērziņa ceļojošā personālizstāde "Bez nosaukuma"
2009-02-26 Kur tiksies Vidzemes lībiešu pēcteči?
2009-02-26 Jāzepa Vītola I Latvijas mūzikas skolu koru un ansambļu konkurss
2009-02-26 Pirts mājas "Dārziņi" pirts prieki par īpašām pavasara cenām
2009-02-26 Jauno mākslas zinātnieku projekts - izstāde "Pārtilts"
2009-02-26 Rīgā pieaug Baltijas tranzītpasažieru skaits

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski