Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS
  Pirmo reizi atjaunotajā Liepājas estrādē skanēs simfoniskās mūzikas koncerts    

Ziņas

Aicinām uzslavēt Cēsu Tūrisma informācijas centra darbiniekus!

2009-02-26

Cēsis, 26. februāris. Cēsu Tūrisma informācijas centrs (Cēsu TIC) martā otro reizi piedalīsies kampaņā „Uzslavē labu servisu!”. Tās ietvaros cēsniekiem un pilsētas viesiem būs iespēja novērtēt un uzslavēt darbinieku apkalpošanas kvalitāti Cēsu viduslaiku pils kompleksā.

Uzslavas varēs paust gan Cēsu TIC izvietotajā aptaujas kastītē Pils laukumā 9, gan interneta mājaslapā www.labsserviss.lv; pa tālruni 1180, sūtot uzslavu uz e-pastu info@labsserviss.lv vai īsziņā uz numuru 159 ar kodu MARTS.

Cēsu pilsētas pašvaldību akcijā pārstāvēs arī Cēsu pilsētas domes Iedzīvotāju apkalpošanas centrs, Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības aģentūra un Cēsu Centrālā bibliotēka, kur būs izvietoti informatīvie materiāli par kampaņu, kā arī vairāki privātie pilsētas uzņēmumi, par kuriem informācija atrodama akcijas mājaslapā www.labserviss.lv.

 „Uzslavē labu servisu!” ir kampaņa, ko LabsServiss.lv martā rīko jau piekto gadu, un kampaņa notiek visās Baltijas valstīs. Šogad kampaņai pieteikušies 69 uzņēmumi un organizācijas ar 1100 apkalpošanas vietām visā Latvijā. Tās noslēgumā tiks noteiktas desmit visvairāk uzslavētās apkalpošanas vietas. Uzvarētāji tiks paziņoti konferencē Laba Servisa Dienas IX, kas notiks 7.-8. aprīlī. Desmit uzslavētākās apkalpošanas vietas saņem diplomus un īpašo uzlīmi „Klienti mūs uzslavē 2009”.

Kampaņas galvenais mērķis ir veicināt pozitīvu apkalpošanas kultūru un celt apkalpošanas kvalitāti Latvijā. Tas tiek panākts, aicinot uzņēmumus vairāk piedomāt pie attiecībām ar klientiem, savukārt sabiedrību mudinot pamanīt un novērtēt tieši labo apkalpošanu. Turklāt pozitīva atgriezeniskā saite sniedz iedvesmu un motivāciju darbiniekiem, kas ikdienā strādā ar klientiem.
 

Pēdējās ziņas

2009-02-26 Latvijas Grāmatu izstādē darbosies grāmatu maiņas punkts
2009-02-26 Grāmatu izstādē Ķīpsalā viesosies Valdis Zatlers, Guntis Ulmanis, Juris Rubenis, Džemma Skulme, Viesturs Rudzītis un citi ievērojami cilvēki
2009-02-26 Ventspils peldbaseinā durvis vērs jauna kafejnīca
2009-02-26 Rīgā pieaug Baltijas tranzītpasažieru skaits
2009-02-26 Jauno mākslas zinātnieku projekts - izstāde "Pārtilts"
2009-02-26 Pirts mājas "Dārziņi" pirts prieki par īpašām pavasara cenām
2009-02-26 Jāzepa Vītola I Latvijas mūzikas skolu koru un ansambļu konkurss
2009-02-26 Kur tiksies Vidzemes lībiešu pēcteči?
2009-02-26 Mākslinieka Artura Bērziņa ceļojošā personālizstāde "Bez nosaukuma"

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski