Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Liepāja piedalīsies tūrisma izstādē Lietuvā

2009-02-25

Liepāja, 25. februāris. Rīt, 26.februārī, Liepājas reģiona tūrisma informācijas biroja (LRTIB) vadītāja Monta Krafte un tūrisma speciāliste Zane Gaile dosies uz Viļņu, lai nedēļas nogalē prezentētu Liepāju starptautiskajā tūrisma izstādē „VIVATTOUR 2009”.

Tāpat kā iepriekšējos gados, arī šogad Liepāja piedalīsies starptautiskajā tūrisma izstādē Lietuvā „VIVATTOUR 2009”, kur prezentēs savu tūrisma piedāvājumu kaimiņvalsts – Lietuvas – iedzīvotājiem.

Viļņas izstādes apmeklētāji tiks iepazīstināti ar jaunajiem Liepājas un Liepājas rajona tūrisma bukletiem un kartēm lietuviešu valodā, kā arī stendā tiks sniegta daudzpusīga informācija par tūrisma iespējām Liepājā un Liepājas rajonā.

Šogad Liepājas pilsēta un rajons, īstenojot tūrisma uzņēmēju izrādīto iniciatīvu, izstādē tiks pārstāvēts īpaši plaši. Liepājai būs savs atsevišķs stends ar kopējo platību 26 m2, kurā savu tūrisma piedāvājumu prezentēs 12 tūrisma uzņēmēji no pilsētas un rajona.

Izstādes stends tapis LRTIB sadarbībā ar viesu nama „Šķiperi” saimnieku Māri Niedolu. Lai Liepājas stendu padarītu atraktīvāku un vairāk ieinteresētu Lietuvas iedzīvotājus apmeklēt mūsu pusi, stendā darbosies mīmi no ceļojošās cirka studijas „Beztemata” un tiks rīkota anketu loterija, kuras galvenās balvas piedāvā viesnīca „Promenade Hotel” un Karostas cietums. Anketā iekļauti jautājumi, kas ļaus tūrisma biroja darbiniekiem noskaidrot lietuviešu motivāciju doties uz Liepāju, kā arī svarīgākos pakalpojumus, ko lietuvieši vēlētos šeit saņemt.

Kā liecina Tūrisma informācijas biroja statistikas dati, lietuviešu skaits Liepājā ar katru gadu palielinās. Tas skaidrojams ar regulārajām reklāmas kampaņām, ko Tūrisma informācijas birojs organizē Lietuvā. Jau vairākus gadus pēc kārtas Lietuvas uzņēmēji kopā ar kādu no lielākajiem biznesa laikrakstiem saņem Liepājas tūrisma bukletu. Šādu akciju plānots īstenot arī šogad.
 

Pēdējās ziņas

2009-02-25 Notiks mazo vokālistu konkurss "Alūksnes Cālis - 2009"
2009-02-25 Ārlietu ministrija Igaunijai prasa atsaukt ieteikumus atturēties no Latvijas apmeklējuma vīrushepatīta A riska dēļ
2009-02-24 Alūksnes muzejā būs fotoizstāde "Cerību laiks"
2009-02-24 airBaltic sāks tiešos lidojumus no Rīgas uz Dušanbi
2009-02-23 Notiks dokumentālās filmas "Viena diena Latvijā. Pēc 20 gadiem" pirmizrāde
2009-02-23 Grupa "Nothing Special" piedāvā jaunu dziesmu "No ligzdas kritušie"
2009-02-23 Sinfonietta Rīga aicina ģimenes ar bērniem uz muzikālu pasaku Džeks un garā pupa
2009-02-23 Gidu kursi Liepājā
2009-02-23 Ventspils pilsēta piedalās starptautiskajā tūrisma gadatirgū "VIVATTUR 2009" Viļņā

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski