Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS
  Pirmo reizi atjaunotajā Liepājas estrādē skanēs simfoniskās mūzikas koncerts    

Ziņas

Vecrīgas Leningrad draugi kafejnīcas dzimšanas dienu svinēs 21. martā Dzelzceļa muzejā

2009-02-19

Rīga, 19. februāris. Pastāvēšanas pirmajā gadā padomjlaika dzīvokļa stilā iekārtoto kafejnīcu Leningrad Kalēju ielā kā tikšanās vietu iecienījuši gados un sirdī jauni radoši cilvēki, kuru vidū netrūkst oriģinālu, pieredzējušu un pazīstamu mūziķu. To apliecinās kafejnīcas draugu koncerts Leningrad dzimšanas dienā — uz skatuves būs pārstāvēti gan apmeklētāji, gan personāls.

Dzērienus, mūziķu akustiskās uzstāšanās, dīdžeju priekšnesumus, dzejas lasījumus un vizuālo mākslu kafejnīca Leningrad Vecrīgā, Kalēju ielā 54 jau gadu aicina baudīt padomjlaika dzīvokļa atmosfērā, ļaujot apmeklētājiem justies kā desmitiem gadu sena saviesīgās dzīves epicentra daļai.

Darbības pirmajā gadā Ļeņingradas mājīgumu atzinīgi novērtējis tik kupls ļaužu pulks, ka dzimšanas dienas koncertā kafejnīcas telpās tam būtu daudz par šauru. Tāpēc dzīves pirmo gadskārtu Leningrad 21. martā kopā ar vairāk nekā 10 grupām un solomāksliniekiem svinēs Latvijas Dzelzceļa vēstures muzejā (Rīgā, Uzvaras bulvārī 2/4), kur muzikālas un citas aktivitātes uz divām skatuvēm ritēs no pulksten 17 visu nakti.

Koncerta dalībnieku vidū būs latvju roka vecmeistari Linga, pankroka brīnumbērni Tumors, heavy postroka speciālisti Tesa (kopā ar ģitāristu Edgaru Rubeni viņi piedāvās īpašu programmu, kas tapusi festivālam Skaņu mežs), ska veterāni Voiceks Voiska un viņu ne mazāk aizrautspējīgie kolēģi Kuchenbeat, hardcore eksperimentatori Kriegopfer, stoner/hardcore uzticīgie sekotāji 9Horizon, powerpop pozitīvās enerģijas pārpilnie Crowd, jauns elektronisks projekts No Support Electro, kura mūzikā saklausāms gan drum&bass, gan džezisks piesitiens, mazās Mālpils pazīstamo roktradīciju tupinātāji Apēdājs un jautru jauniešu pulciņš V.I.P.P. Basbočka, kas savus pirmos mēģinājumus punk jomā paškritiski dēvē par «šlāger-metal-core» jeb vienkārši «optimistisko debīlismu».

Rokmūzikas lielvalsti Somiju pārstāvēs melodiskā roka kolektīvs Foto un ekscentriskais sintezatora, basģitāras un bungu trio Folke Westside (viņi savu skanējumu raksturo kā Ninetendo datorspēļu konsoli, kas atklājusi pankroka valdzinājumu).

Būs domāts arī par to, lai interesanti būtu visa vecuma apmeklētājiem (ieeja bērniem līdz sešu gadu vecumam ir bez maksas). Svinību Mazajā zālē svētku vakarā būs aicināti tie, kam tuva dzeja un akustiska muzicēšana. Te ritēs Leningrad notiekošā Latvijas patiesāko dzejnieku vakara Dzejas zveja izbraukumsesija. Andra Zeibota, Andra Hirša, Arta Ostupa, Arvja Viguļa, Santas Skujiņas, Agneses Rutkēvičas, Justīnes Jaunpaules un citu runātā poēzija mīsies ar Goran Gora, Leningrad bārmeņa Mārtiņa Vatera, Egona Kronberga, Kristīnes un Edgara Kārklu, un hardcore skatuves barda Zaķa muzikāliem priekšnesumiem.

Informācija par dzimšanas dienas svinībām pieejama kafejnīcas mājaslapā www.leningrad.lv.

Biļešu cena, sākot no 6 latiem. Tuvojoties pasākuma dienai, biļešu cena pieaugs. Biļetes iespējams iegādāties Biļešu servisa tirdzniecības vietās visā Latvijā, tai skaitā Reklamarket, DUS Statoil, Latvijas Pasta nodaļās, kā arī internetā www.bilesuserviss.lv un kafejnīcā Leningrad.

Leningrad dzimšanas dienas svinības top sadarbībā ar dzirkstošo vīnu Odessa, degvīnu Myagkov un enerģijas dzērienu Red Bull, intelektuālajiem humoristiem www.laimeskrekls.lv, literāri muzikālo klubu Četri balti krekli un citiem. Pasākumu atbalsta gangsterbārs G-Block, internetportāli EasyGet.lv un HC.LV, radio Naba, viesnīca Red Roofs, žurnāls Veto un citi.


 

Pēdējās ziņas

2009-02-19 Atklās Zanes Balodes un Jāņa Dukāta izstādi "Pilsēta"
2009-02-19 Cēsu muzejs atver skolēniem savu krājumu
2009-02-19 Cēsu muzejs aicina piedalīties interaktīvajās erudīcijas spēlēs
2009-02-19 Jūrmala aktīvi piesaista Baltijas valstu tūristus
2009-02-19 Noslēgušies Cēsu rajona vēstures skolotāju tālākizglītības kursi
2009-02-19 Apdraudēta kino "Rīga", Jūgendstila centra, "Rīgas mākslas telpas" un Kongresu nama pastāvēšana
2009-02-18 A. Ludviks aicina Ekonomikas ministriju risināt problēmas par tūristu apkrāpšanas gadījumiem
2009-02-18 Samazina pašvaldības nodevu par komercdarbību sezonas tirdzniecības vietās
2009-02-17 Aizritējusi erotiskā izstāde-festivāls "Erots-2009"

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski