Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Vai uzgavilēsim Marcello Bravo?

2009-02-12

Rīga, 12. februāris. Strauji tuvojas gada lielākais erotiskais pasākums “Erots” un, pētot pasākuma programmu, acis meklē tos, kam uzgavilēsim šogad – kas slēpjas zem intriģējošā vārda Marcello Bravo?

Marcello Bravo ir austriešu šovu meistars, striptīzdejotājs un ar izcilu ķermeņa plastiku apveltīts aktieris un akrobāts, kas 13. un 14. februārī piedalīsies “Erota” šovprogrammā gan ar solonumuriem, gan uzstājoties kopā ar austriešu pornomodeli Hally Thomas.

Marcello Bravo erotisko šovu jomā darbojas četrus gadus, kas vainagojušies ar ļoti strauju atpazīstamību un popularitāti. Viņa šovi balstās uz niansētu horeogrāfiju, spilgtiem vizuālajiem efektiem, pārsteidzošiem tērpiem un maskām, kas krīt šova noslēgumā.

“Mani šovi, sekss, orgasms un mīlestība pret savu skatītāju ir īsti. Tā ir azartiska spēle ar ķermeni un kaisli, kas mīt mūsos un padara ikvienu skaistu. Tiksimies Ķīpsalā,” sveicienus Rīgai sūta Marcello Bravo.

Pat Marcello Bravo šovu nosaukumi vien pārliecina par seksīgā mākslinieka spēju pārvērsties – “Matrix”, “Circus Erotica”, “Sexy 1920”, “Ninja”, “Freddy”, “Wikinger”, “Gangster” un daudzi citi. Marcello Bravo Rīgas skatītājus sola priecēt gan ar fragmentiem no šīm programmām, gan aizraut ar pavisam jaunām erotikas ainām.

Lielisko aktiermeistarību un spēju uzbudināt Marcello Bravo demonstrē filmās “Der Mannerstrich”, “Junge Wilde – Pussy Exzesse”, “Fit to Fuck”, “Echte Liebespaare” un citās.

Savu krāšņo šovu dēļ viņš ir ļoti pieprasīts visā Eiropā un viņa šovu grafiks jau pusgadu uz priekšu neparedz nevienu brīvu nedēļas nogali. Austrija, Šveice, Vācija, Somija, Grieķija, Beļģija, Holande – ir tikai viņa viesizrāžu saraksta sākums.

Atlētiskais “blondais grēks” ļoti labi apzinās savu seksapīlu, skatuves harismu un popularitāti, tāpēc ir visai izvēlīgs, akceptējot savu uzstāšanos. Rīgas skatītājiem ir paveicies!

Gaidām Marcello Bravo Rīgā un sauksim BRAVO!

Vairāk informācijas: http://www.stripmarcello.com

 

Pēdējās ziņas

2009-02-12 DJ Vovs - "Love Party"+"Erots 2009" 14. februāra viesis
2009-02-12 DJ Robert Cartier atklās 14. februāra "Love Party" Ķīpsalā
2009-02-12 Izstāde "Manas dvēseles mūzika"
2009-02-12 Kameršļūkšanas zelta stunda Lemberga hūtē
2009-02-12 Ekstrēmceļotājs Bruno Šulcs būs Talsu novada muzejā
2009-02-12 Artura Bērziņa ceļojošā personālizstāde "Bez nosaukuma"
2009-02-12 Ventspils naktsmītnēs pieaug ārvalstu tūristu skaits
2009-02-12 "Mumiy Troll" LV koncertā dziedās arī klasiskos hītus
2009-02-12 Jelgavā top Ledus skulptūras!

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski