Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

"Erots 2009" piedāvā neprātīgu iepirkšanos

2009-02-09

Rīga, 9. februāris. Izstāde-festivāls “Erots 2009”, kas notiks 13. un 14. februārī, apmeklētājiem piedāvās ne tikai erotisku izklaidi, bet arī Sexy Shopping – neprātīgu iepirkšanos, kas ļaus erotisko noskaņu paņemt līdzi, iegādājoties sev tīkamas, interesantas un arī noderīgas seksīgas lietiņas.

“Ziemeļnieku iedzimtās kautrības dēļ mēs visbiežāk intīmpreču veikaliem paejam garām, kaut interese par seksuālās dzīves dažādošanu un uzlabošanu ir ikvienam. Taču, šeit izstādē, daudzo apmeklētāju un pircēju iedrošinātiem, ir iespējams saņemt profesionāļu konsultācijas, lai izvēlētos sev piemērotākos seksa palīglīdzekļus, kā arī apmierināt savu ziņkāri,” skaidro projekta vadītāja Ingrīda Nežborte. “Izstādes dalībnieki ir parūpējušies, lai piedāvājumam būtu pievilcīgas cenas, gan arī daudzuma ziņā tas būtu pietiekošs, un pircējiem visa diena nebūtu jāpavada dežurējot pie Ķīpsalas halles”, pasmaida Ingrīda Nežborte.

Gan Latvijas, gan ārvalstu ražotāji un tirgotāji piedāvās plašu erotiskās produkcijas klāstu – erotisku sieviešu un vīriešu veļu, dažādas jaukas lietiņas intīmām rotaļām, seksa palīglīdzekļus, filmas, plakātus, žurnālus un vēl daudz ko citu.

Zviedru kompānijas “Flirt Fashion” un ungāru firmas “Lamour Extrem” stendos varēs iegādāties seksīgu, elegantu apakšveļu un peldkostīmus, pikantus, ballītēm piemērotus tērpus un apavus, kā arī visdažādāko seksuālo fantāziju tērpus – medmāsiņas, Sarkangalvītes, kovboja vai jūrnieka kostīmus. Savukārt firmas “Dungenos S/M” stendā būs atrodama sadomazohistu atribūtika un tērpi.

Latvijas kompānijas “Labi” plašajos stendos apmeklētāji varēs iegādāties farmakoloģiskos preperātus, seksīgus suvenīrus, vibratorus, vakuumsūkņus, erekcijas gredzenus, erotisko veļu, S/M atribūtiku un vēl daudz ko citu. Izstādē varēs nopirkt arī ikdienišķus ādas apģērbus, kas būs firmu “Baltic Development Agency” un “Relax-K.M.” stendos.

Šķiet, ka par mīlas rotaļām baseinā, vannā vai džakuzi ir iedomājies gandrīz vai ikviens, ir pārliecināti kompānijas “ Galerija Baltik” pārstāvji, kas apmeklētājiem prezentēs interesantus džakuzi. Iespējams, ka dažas “Erota” zvaigznes sniegs “paraugstundu” erotiskajām rotaļām baseinā.

Izstādē plašā klāstā būs arī jaunākie, visdažādāko veidu prezervatīvi. Arī “Erota” ilggadējais sponsors CONTEX ir sarūpējis gan jaunumus, gan arī kādu pārsteigumu apmeklētājiem.

“Erots 2009” norises laiki: 13. februārī 18.00–03.00 un 14. februārī 17.00–04.00.
“Love Party” norises laiki: 13. februārī 22.00–03.00 un 14. februārī 22.00–04.00.

“Erots 2009” un deju mūzikas pasākums “Love Party” notiks 13. un 14. februārī Ķīpsalas hallē, piedāvājot plašu mīlas preču klāstu, krāšņu un daudzveidīgu izklaidi, kur varēs atpūsties brīvā atmosfērā un gūt jaunus seksualitātes pārpilnus iespaidus.

Biļetes uz “Erots 2009”+ “Love Party” nopērkamas “Biļešu servisa” (www.bilesuserviss.lv) kasēs visā Latvijā un Ķīpsalas hallē. Biļešu cena iepriekšpārdošanā – Ls 12, tuvojoties pasākumam, kā arī pasākuma laikā, tās var kļūt dārgākas. Laba ziņa arī tiem, kas pasākumu vēlas apmeklēt abas dienas – divu dienu biļete maksā tikai Ls 15! Katru dienu pirmajiem 500 apmeklētājiem – dāvana! Ieeja no 18 gadu vecuma! Papildu informācija mājaslapā: www.erots.lv.

Izstādi-festivālu “Erots 2009” jau vienpadsmito gadu organizē Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1. Izstādes līdzorganizators ir firma “Z un Z” – Latvijas intīmpreču veikalu tīkls “Kupidons plus”, “Love Party” līdzorganizators ir producentu grupa “Save Dreams”. Pasākuma ģenerālsponsors ir “Contex” prezervatīvi. Pasākuma sponsori: “Campari”, “Cēsu džins” SAFARI un enerģijas dzēriens “Dynami:t”.


 

Pēdējās ziņas

2009-02-09 "Erots 2009" piedalīsies latviešu izcelsmes erotisko filmu zvaigzne
2009-02-09 Starptautiskie spoku mednieki pabeiguši izmeklēšanu Karostas cietumā un iepazīstina ar rezultātiem
2009-02-09 Tālivalža Ķeniņa 90. dzimšanas dienai veltīts koncerts
2009-02-09 Lielvārdes koka josta tiks izstādīta Eiropas Parlamentā Briselē
2009-02-09 Mākslinieces, keramiķes Līgas Skariņas izstāde "Vertikālais horizonts"
2009-02-09 Meteņa spēles Jūrmalā
2009-02-06 Izstādes "BALTTOUR 2009" atklāšana
2009-02-05 No šodienas biļetes uz kafejnīcas "Leningrad" gada jubilejas pasākumu jau ir pārdošanā!
2009-02-05 Prom no dzīves nebūšanām - ejam uz Cirka princesi!

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski