Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Starptautiskie spoku mednieki pabeiguši izmeklēšanu Karostas cietumā un iepazīstina ar rezultātiem

2009-02-09

Liepāja, 9. februāris. Visu aizvadīto nedēļu Karostas cietumā strādāja Starptautisko Spoku mednieku (Ghost Hunters International) komanda 16 cilvēku sastāvā, kas Karostas cietumā veidoja raidījumu ASV TV zinātniskās fantastikas kanālam Sci Fi (Science Fiction). Minētais TV kanāls tiek demonstrēts televīzijā Amerikas Savienotajās Valstīs, bet, izmantojot internetu, ir pieejams visā pasaulē. Raidījuma televīzijas auditorija tikai Amerikā vien pārsniedz 3 miljonus.

Darbs Karostas cietumā ilga veselu nedēļu. Pirmajās dienās spoku mednieki iepazinās ar Liepājas, Karostas un Karostas cietuma vēsturi, intervēja cietuma darbiniekus un cilvēkus, kas kaut kādā veidā nonākuši saskarē ar cietuma spoku. Lielākā daļa laika tika veltīta speciālai izmeklēšanai - vairākas naktis, izmantojot īpaši jūtīgas ierīces skaņas, kustību, temperatūras un elektromagnētiskā lauka svārstību uztveršanai, spoku mednieki mēģināja zinātniski noteikt, vai Karostas cietumā ir paranormālas parādības vai nav.

Sestdien darba rezultāti tika prezentēti Karostas cietuma kolektīvam. Arī tas, kā tas notika, tiks atspoguļots televīzijas raidījumā. Kā nobeigumā atzīmēja kāds no Karostas cietuma darbiniekiem: „Neko jaunu jau mēs neuzzinājām...”, jo katrs darbinieks, kurš cietumā pavadījis ilgāku laiku, ir redzējis, dzirdējis vai sajutis ar prātu neizskaidrojamas lietas, kas parasti tiek skaidrotas kā paranormālas parādības. Spoku mednieki šīs parādības uztvēra un dokumentēja, izmantojot jūtīgu tehniku un zinātniskas metodes. Tomēr izmeklēšanā iegūtie rezultāti, ar kuriem cietuma darbinieki tika iepazīstināti, līdz raidījuma demonstrēšanai televīzijā plašākai publikai netiks atklāti, jo tā noteikts Karostas cietuma apsaimniekotāju KGB (Karostas glābšanas biedrība) un GHI (Ghost Hunters International) līgumā.  

Kā sola raidījuma „Ghost Hunters International” veidotāji, raidījums par Karostas cietumu būs gatavs un tiks demonstrēts televīzijā Amerikā jau pēc mēneša. Latvijā to varēs noskatīties internetā (http://www.scifi.com/ghi/). Paredzēts, ka izmeklēšanas gaita Karostas cietumā un tās rezultāti tiks atspoguļoti sezonas noslēguma raidījumā, un, kas ir īpaši nozīmīgi, – viss stundu garais raidījums tikšot veltīts Karostas cietumam. Parasti vienā pārraidē tiek ietverti ziņojumi par spoku medībām vairākos objektos.


 

Pēdējās ziņas

2009-02-09 "Erots 2009" piedāvā neprātīgu iepirkšanos
2009-02-09 "Erots 2009" piedalīsies latviešu izcelsmes erotisko filmu zvaigzne
2009-02-09 Tālivalža Ķeniņa 90. dzimšanas dienai veltīts koncerts
2009-02-09 Lielvārdes koka josta tiks izstādīta Eiropas Parlamentā Briselē
2009-02-09 Mākslinieces, keramiķes Līgas Skariņas izstāde "Vertikālais horizonts"
2009-02-09 Meteņa spēles Jūrmalā
2009-02-06 Izstādes "BALTTOUR 2009" atklāšana
2009-02-05 No šodienas biļetes uz kafejnīcas "Leningrad" gada jubilejas pasākumu jau ir pārdošanā!
2009-02-05 Prom no dzīves nebūšanām - ejam uz Cirka princesi!

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski