Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

"Laime Pilnīga" ir ar "Sirdsapziņu"

2009-02-05

Rīga, 5. februāris. „Laime Pilnīga”, gatavojoties startēt kā grupas „Mumiy Troll” iesildītāji Rīgas koncertā 14.februārī, atzīst, ka viņiem ir „Sirdsapziņa” un laiž klajā jaunu dziesmu.

„Man pašam sirdsapziņa ir nenormāli liela un aktīva, tāda, kas krata pirkstu un saka: „Nē, šitā Tu nedarīsi, tā darīt nav labi!” un man reizēm tas traucē. Es nedaru sliktas lietas, bet reizēm sirdsapziņa ir tā, kas man traucē būt uzstājīgākam un panākt savu, tā noteikti ir dziesma par mani pašu,” saka grupas „Laime Pilnīga” vokālists un dziesmu autors Ervīns Ramiņš. „Sirdsapziņa” ir viena no pirmajām Ervīna sarakstītajām dziesmām, tā tapusi jau pirms sešiem gadiem, kad autoram pašam bija vien 18 gadu.

Dziesmas „Sirdsapziņa” video versija būs skatāma „Latvijas Mūzikas kanālā” jau šajā nedēļas nogalē, video versijas režisors ir grupas draugs, atbalstītājs un labvēlis Igors Linga.

Šobrīd grupa „Laime Pilnīga” aktīvi gatavojas „Mumiy Troll” koncertam, kas jau 14.februārī notiks Arēnā Rīga. „Mums tas ir ļoti svarīgs notikums, gatavojamies ar lielu nopietnību un ļoti gaidām šo koncertu, gan „Mumiy Troll”, gan tās faniem Rīgas koncertā arī esam sagatavojuši kādu īpašu pārsteigumu,” saka „Laime Pilnīga” vokālists Ervīns Ramiņš.

„Laime Pilnīga” mūzikā pamazām atgriež īstu 70-to gadu rokenrolu, grupa ar savu spēcīgo skanējumu atzīmē ceļu uz jaunu rokenrola ēras sākumu, saglabājot visu no tiem „vecajiem - labajiem” laikiem un pieliekot mūsdienīgo. „Laime Pilnīga” puiši kopā laimīgi ir jau trešo gadu, jau pirms tam grupas puiši darbojušies mūzikā, bet šādā sastāvā ir no 2006.gada. Šobrīd „Laime Pilnīga” ir: vokāls – Ervīns Ramiņš, ģitāra – Mārcis Vasiļevskis, balss – Jānis Olekšs, bungas – Elvijs Mamedovs.

Grupu pamanījuši gan skatītāji, kas video „I’m In Love with the Money” novērtējuši atzinīgi, balsojot par to Latvijas Mūzikas kanāla topā, gan kritiķi, dāvājot godalgotas vietas dažādos jauno grupu konkursos. „„Laime pilnīga” izceļas ar to, ka savā žanrā ir ļoti prasmīgi. Manā izpratnē pats svarīgākais ir noskaņa, gan melodija, gan vārdi, gan enerģija. Viņi precīzi pārstāv 70.to gadu mūziku, protams, ar šī laika ietekmi, bet mūzikai ir pilnvērtīga noskaņa un enerģija un tas ir pats svarīgākais,” saka mūzikas producents Gustavo. 

2007.gadā grupa uzvarēja jauno grupu konkursā „Mic Rec Open 3”, ieguva daudzus nozīmīgus titulus „Zapte 2007” konkursā, 2008.gadā sekoja uzvaras konkursos „Soundwave” un „Rock Legion”, grupas lielākie piedzīvojumi 2008.gadā saistās ar pirmajiem koncertiem ārzemēs – Lietuvā un Polijā.


 

Pēdējās ziņas

2009-02-05 No šodienas biļetes uz kafejnīcas "Leningrad" gada jubilejas pasākumu jau ir pārdošanā!
2009-02-05 Prom no dzīves nebūšanām - ejam uz Cirka princesi!
2009-02-05 The Hobos atgriežas ar jaunu dziesmu!
2009-02-05 Grupa "Nothing Special" piedāvā savu pirmo dziesmu "Taupi" ar Raiņa vārdiem
2009-02-05 Brigitas Zelčas izstāde "Smilškaste"
2009-02-05 Talsu muzejā svinīgi atklāj Krievu degvīna Nacionālā muzeja ekspozīciju
2009-02-05 Cēsīs koncertēs Krievu autentiskās folkloras studija "Iļjinskaja Pjatņica"
2009-02-05 Apkopota Liepājas tūrisma statistika par 2008. gadu
2009-02-05 Šogad Cēsīm jaunas tūrisma prioritātes

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski