Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Aicinām Cēsīs aplūkot Latvijas dizaina priekšmetus un darboties radošajā telpā

2009-02-05

Cēsis, 5. februāris. Piektdien, 6.februārī plkst.16.00 Cēsu Izstāžu namā tiks atklāta Latvijas dizaineru ekspozīcija „Design Drive”. Tās ietvaros no 6.februāra līdz 8.martam aicinām aplūkot jaunus un arī ikdienā lietotus Latvijā radītus dizaina priekšmetus, kā arī darboties bērniem iekārtotajā radošajā telpā.

Cēsīs ar saviem darbiem piedalās dizaineri, kuri ir guvuši pieredzi un atzinību gan Latvijas, gan arī starptautiskos dizaina konkursos un izstādēs - Rihards Funts (RIJADA), Ilze Začeste, Juris Krūmiņš, Zane Homka, Baiba Linga-Bērziņa, Ieva Lauriņa, Diāna Boitmane, Andris Tereško un Baiba Lindāne, Uģis Gailis (BU design). Pirmo reizi Cēsīs „Design Drive” projekta ekspozīcijā varēs apskatīt dizaineres Ievas Lauriņas šūpuļtīklu „Ligzda”, kas prestižajā un izsmalcinātajā Beļģijas starptautiskajā dizaina biennālē „Interieur 08” vairākkārt godalgots.

Projekta ietvaros Cēsu Izstāžu namā mēnesi darbosies radošā telpa bērniem, kurā mazie Izstāžu nama apmeklētāji varēs radoši izpausties un attīstīt iztēli ar dizaina darbnīcas „Rijada” rotaļlietām, izkrāsojot iepazīt Evas Vēveres uzdevumu CD (krāsojamā grāmata diskā), apskatīties, kas dizaineres Zanes Homkas radītajam „Vilkam” vēderā. Ar A/S „Cēsu alus” atbalstu radošās darbnīcas apmeklētājiem būs iespēja baudīt limonādi. Pirmsskolas vecuma bērniem radošās darbnīcas apmeklējums par brīvu. Visus interesentus aicinām apmeklējumu pieteikt iepriekš Cēsu Izstāžu namā pa telefonu 64123557.

Dizaineru projekts „Design Drive” aizsākās 2007.gada oktobrī. Projekta mērķis ir radīt latviešu dizaina produktu lietošanas kultūru, veicināt latviešu dizaina pieejamību plašākai sabiedrības daļai, vairot Latvijas ražotāju izpratni par dizaina instrumentu un dizainera nozīmīgo lomu konkurētspējīgu produktu radīšanā. Šobrīd „Design Drive” var lepoties ar vairākiem veiksmīgi uzsāktiem dizaineru un ražotāju sadarbības projektiem, norit aktīvs darbs pie projekta prezentēšanas Eiropā.

Design Drive projektu organizē dizaina darbnīca RIJADA www.rijada.lv sadarbībā ar radošo telpu TASTYSHOP www.tastyshop.lv. Projekta vadītājs ir Rihards Funts. Resursi internetā: www.designdrive.lv Iegādāties latviešu dizaineru radīto var www.designstore.lv.
 

Pēdējās ziņas

2009-02-05 No šodienas biļetes uz kafejnīcas "Leningrad" gada jubilejas pasākumu jau ir pārdošanā!
2009-02-05 Prom no dzīves nebūšanām - ejam uz Cirka princesi!
2009-02-05 "Laime Pilnīga" ir ar "Sirdsapziņu"
2009-02-05 The Hobos atgriežas ar jaunu dziesmu!
2009-02-05 Grupa "Nothing Special" piedāvā savu pirmo dziesmu "Taupi" ar Raiņa vārdiem
2009-02-05 Brigitas Zelčas izstāde "Smilškaste"
2009-02-05 Talsu muzejā svinīgi atklāj Krievu degvīna Nacionālā muzeja ekspozīciju
2009-02-05 Cēsīs koncertēs Krievu autentiskās folkloras studija "Iļjinskaja Pjatņica"
2009-02-05 Apkopota Liepājas tūrisma statistika par 2008. gadu

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski