Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Lēta un ērta stāvvieta pie lidostas

2009-01-30

Rīga, 30. janvāris. Lai arī visur valdošās krīzes apstākļi ir skāruši arī ceļot prieku un lidostas „Rīga” pasažieru skaits salīdzinoši ar šo periodu laika periodu pērn gada sākumā ir krities, zemo izmaksu stāvvieta „Park&Fly” savus rādītājus salīdzinoši ar iepriekšējo mēnesi ir uzlabojusi precīzi 2,5 reizes.

SIA „Parking Serviss” piederošā stāvvieta „Park&Fly” ceļā uz lidostu atrodas labajā pusē nepilna kilometra attālumā no termināla. Rūpējoties par klientu komfortu, stāvvietas menedžments atšķirībā no pārējām lidostas tuvumā esošajām, ir ieviesusi divus būtiskus pakalpojumus:

1)    Zemākās izmaksas. Pirmās desmit dienas par „Park&Fly” novietot auto klienti maksā tikai 2,50 Ls par diennakti, kas ir aptuveni uz pusi mazāk nekā citās lidostas tuvumā esošajās stāvvietās. Ik pēc desmit diennaktīm izmaksas samazinās. Ja klienta komandējums vai atvaļinājums ieilgst un auto stāvvietā jānovieto ilgāk kā mēnesi, tad sākot ar trīsdesmit pirmo dienu maksa par automašīnas novietošanu stāvvietā ir 1,75 Ls diennaktī.
2)    Klienta un viņa bagāžas bezmaksas nogādāšanu lidostā burtiski divu minūšu laikā pēc automašīnas novietošanas „Park&Fly” stāvvietā. Tās teritorijā dežūrē divi mikroautobusi, ar ko stāvvietas personāls nogādā steidzīgos pasažierus lidostā, kā arī dažu minūšu laikā atbrauc viņiem pakaļ pēc atgriešanās no brauciena un nogādā līdz automašīnai.

Arvien biežāk „Park&Fly” stāvvietā tiek novietotas automašīnas ar Lietuvā un Igaunijā reģistrētām numura zīmēm, kas liecina par lidojumu reisu piedāvājuma samazināšanu kaimiņvalstu lidostās.

Jaunā piedāvājuma mērķis ir palielināt to cilvēku skaitu, kuri uz lidostu dodas ar savu auto un samazināt to skaistu, kuri līdz šim izmantoja sabiedriskā transporta vai taksometra pakalpojumus lidostas tuvumā esošo stāvvietu augsto izcenojumu dēļ.

Īpaši pievilcīgs „Park&Fly” priekšrocību piedāvājums varētu būt personām, kas dodas uz lidostu no dažādām Latvijas pilsētām, ne Rīgas. Šiem ceļotājiem bagāžas dēļ sabiedriskais transports bieži vien ir neparocīgs, bet taksometra pakalpojumi izmaksās vairāk nekā automašīnas atstāšana „Park&Fly” stāvvietā pie lidostas.

Rezervēt vietu automašīnas novietošanai un apmaksu iespējams veikt interneta mājas lapā www.parkandfly.lv. Rezervāciju var veikt arī telefoniski. Apmaksai stāvvietas operatoru pieņem gan skaidro naudu, gan kredītkartes.

Informāciju sagatavoja:
SIA „Parking Serviss” sabiedrisko attiecību speciāliste
Anita Āboliņa
 

Pēdējās ziņas

2009-01-30 "Rīgas mākslas telpā" fotogrāfiju izstāde "Meistars. Gunārs Binde. Fotogrāfija"
2009-01-30 Liepājā viesosies ārvalstu tūrisma profesionāļi
2009-01-30 Februārī Latgales kultūrvēstures muzejā nodarbība "Cilvēka bērns"
2009-01-30 Māris Riekstiņš aktualizē jautājumu par ceļošanas atvieglojumiem Latvijas tūristiem
2009-01-30 Nenokavējiet!!! Pēdējās izrādes!
2009-01-28 Meklē jaunas zvaigznes!
2009-01-28 Jūrmala piedalīsies tūrisma gadatirgū "BALTTOUR 2009"
2009-01-28 Jūrmala piedalījās Somijas tūrisma gadatirgū "Matka 2009" Helsinkos
2009-01-28 Norvēģu žurnālisti iepazīst Cēsu pils saistību ar esošo Norvēģijas karali

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski