Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS
  Pirmo reizi atjaunotajā Liepājas estrādē skanēs simfoniskās mūzikas koncerts    

Ziņas

"Laime Pilnīga" iesildīs "Mumiy Troll" LV koncertu

2009-01-27

Rīga, 27. janvāris. „Mumiy Troll” saglabājot savas tradīcijas, iepriecinās visus ar jaunu un neordināru „warm-up band” no Latvijas „Laime Pilnīga”. Šī grupa ir 2008. gada konkursu „Soundwave” un „Rock Legion” uzvarētāji.

Sestdien, 14. februārī, Sv. Valentīna dienā Arenā Rīga sagaidīsim pilnīgu laimi kopā ar „Mumiy Troll” un grupas „Laime Pilnīga” puišiem. Biļešu iepriekšpārdošana turpinās visās Biļešu Servisa kasēs un to cena ir sākot no 15 latiem.
„Laime Pilnīga” – 2008. gada atklājums, nereāli eiropeiska pēc sava skanējuma, mums pamazām atgriež īstu rokenrolu, grupa ar savu spēcīgo skanējumu atzīmē ceļu uz jaunu rokenrola ēras sākumu, saglabājot visu no tiem „vecajiem - labajiem” laikiem un pieliekot mūsdienīgo. „Laime Pilnīga” mūziķi kopā laimīgi ir jau trešo gadu, jau pirms tam grupas puiši darbojušies mūzikā, bet šādā sastāvā ir no 2006.gada.

 „Šī mūzika – tāds īsts rokenrols – mums ir vispatīkamākais, mēs to klausāmies un mēs to gribam spēlēt, mums tas vienmēr ir sēdējis iekšā, jau mūsu mammas un tēti ar to ir dzīvojuši un mūs audzinājuši. Es nespēju iedomāties, ka varētu spēlēt ko citu,” saka „Laime Pilnīga” motors jeb vokālists un dziesmu autors Ervīns Ramiņš. Grupu pamanījuši gan skatītāji, kas video „I’m In Love with the Money” (http://www.youtube.com/watch?v=bxREuSIpZzM) novērtējuši atzinīgi, balsojot par to Latvijas Mūzikas kanāla topā, gan kritiķi, dāvājot godalgotas vietas dažādos jauno grupu konkursos.

„Mumiy Troll” turpina 21. janvārī uzsākto tūri pa ASV roka klubiem, tverot jaunas un nebijušas emocijas, ar kurām grupa sniegs visemocionālāko koncertu vismaigākajā gada dienā. Baltijas tūres ietvaros grupa viesosies 11. un 12. februārī Lietuvā un 13. februārī Igaunijā, taču tieši Sv. Valentīndienas vakarā pie mums „Arēnā Rīga”.

Resursi internetā:
www.mumiytroll.com
www.platformamusic.lv
www.bilesuserviss.lv
www.citypeople.lv


 

Pēdējās ziņas

2009-01-27 Martā Tallina - Stokholma maršrutā kursējošie Tallink kruīza prāmji mainīs ostu Stokholmā
2009-01-27 28. janvārī - izdevīga diena La Comédie Française VIESIZRĀDĒM
2009-01-27 Latvijas pilsoņi var doties uz Filipīnām bez vīzas
2009-01-27 Trīs starptautiski konsorciji ir iesnieguši piedāvājumus VAS "Starptautiskā lidosta "Rīga" partnera atlases konkursam
2009-01-27 Lidostas pakalpojumu atlaides ļauj tautsaimniecībai gūt 396 miljonu latu ienākumus
2009-01-23 Gunāra Kopštāla fotogrāfiju izstāde "Mirkļa pietura"
2009-01-23 Notiks XIV Latvijas mūzikas skolu Pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu izpildītāju konkurss
2009-01-23 Liepāja atgriezusies no šī gada pirmajām starptautiskajām tūrisma izstādēm
2009-01-23 "Pusdienlaika koncerti Anglikāņu baznīcā" - muzicē E.Šēfers un T.Ostrovskis

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski